Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Reaktív kutyának kirándulóhely?

Reaktív kutyának kirándulóhely?

Figyelt kérdés

Kirándulni szeretnénk menni, viszont olyan helyet keresünk ahol nincs nagy nyüzsgés, mert a kutyám kutyákra reaktív.


Tudtok ilyet ajánlani?



#kutya #kirándulás #reaktív kutya
okt. 11. 19:38
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%

Hát most írhatom, h Bajna és Szomor között parkolj le a csapási hídnál és ott sétálhatsz, amerre kedved van, de lehet h neked nagyon kiesik.

Ha mégsem, akkor itt ajánlom a jobb oldali, nagyobb kört, mert a "bal oldali kör" már a településen belül vezet.

[link]

Általában tényleg elég, ha kimész a határba és bolyongsz a jelöletlen utakon.

okt. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
67%
Hisztizik, de nem írná meg hol szeretne kirándulni, hogy legyen is értelme a kérdésnek 😌 annyira tipikus
okt. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
46%
Reaktív kutyával nem kirándulni kell, hanem tréningre menni! Amikor majd nekiugrik a másik kutyának és nem bírod kontrollálni, akkor megérted miért. Közterületen pedig minimum a szájkosár! Sürgősen keress fel egy specializálódott trénert!
okt. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
72%

Miert ugrana neki egy masik kutyanak 13-as?

Porazon tartod. Ha jon kutya, akkor szorosan magad mellett. Miert engedned el?

Mar miert ne tudnad megtartani?

okt. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Senki nem hisztizik, teljesen normálisan leírtam, hogy mi a helyzet a kutyámmal, amit csak én tudok, mégis nagyon sok okos azt hiszi jobban tudja a helyzetünket.


Az, hogy megválaszoljam, hogy az ország melyik területe jön szóba már nem releváns, kaptam privát üzeneteket ki mit ajánl és ma az egész napot az egyik helyen töltöttük.

Ja és semmi probléma nem volt vele, azzal viszont hogy ránk rohant temérdek “nagyon jól szocializált” póráz nélküli kutya az erdő kellős közepén, azzal nem tudok mit kezdeni. Azt hiszem az én kissé reaktív kutyám még mindig biztonságosabb a gyerekek között, mint pl a póráz és szájkosár nélküli kötözködő németjuhász, akihez ma volt szerencsénk.


És igen, legközelebb is megyünk kirándulni, pont ahogy minden héten többször ;)


Remélem kiéltétek magatok a nagyon értelmes válaszaitokkal, menjetek el ti is kirándulni a ti kutyáitokkal, ahelyett h itt próbáljátok osztani az “észt”, hátha kitisztul az agyatok.


Nem szeretnék ebbe a kérdésre több időt szánni úgyhogy szép napot!

okt. 12. 16:44
 16/21 anonim ***** válasza:
40%
#14 Reaktív! Le lett írva. Tanulj meg olvasni! Vagy magát a szót nem érted? Akkor keress rá Google-n. Első találatban ott van minden! Remélem, hogy nincsen kutyád vagy ha mégis van, akkor nem ilyen fogalmatlanul neveled!
okt. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
53%

> "Az, hogy megválaszoljam, hogy az ország melyik területe jön szóba már nem releváns, kaptam privát üzeneteket ki mit ajánl és ma az egész napot az egyik helyen töltöttük."


Nagyon helyes! Ameddig nem oldódik meg teljesen a probléma, addig semmiképpen ne vigyétek közterületre. Ahova mégis muszáj, ott pedig szájkosár és rövid póráz. Olyan vezesse, aki meg tudja tartani szükség esetén! Láttam már olyat, hogy őrjöngő ebet egy tízéves gyerekre bízták és szegényt úgy elrántotta, hogy mindenét lehorzsolta. A kutya meg persze világgá szaladt.

okt. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Fővárosi kutyát ne vigyek közterületre? :D Nem kell rá szájkosár, és általába hosszú pórázon sétálunk, mert nem egy vadállat. A reaktivitásnak is vannak fokozatai ám. az én kutyám nem tartozik a súlyos esetek közé, mégis itt mindenki úgy állítja be látatlanba, pedig a reaktivitás még mindig nem egyenlő az agresszióval.

Nem az első kutyám, nem tanácsokat kértem hogy mit csináljak vele, mert azt pontosan tudom, mégis a legtöbb válasz arra irányult. (és azt is leírtam már h folyamatosan tréningezek vele)

okt. 12. 17:11
 19/21 Négyszögletű Kerék ***** válasza:
55%
Nincs rajta szájkosár, hosszú porázon sétál, mert nem vadállat... a kutyatámadások előtt is ezt szokták mondani a gazdák. hihetetlen számomra hogy valaki még be is védi.
okt. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Jó mostmár tényleg hihetetlen számomra h ennyi hülye van. Igen, hosszú pórázon szájkosár nélkül sétál, én ismerem a kutyámat, tudom mire hogy reagál, azthiszem eltudom dönteni hogy mit és hogyan csinálok vele. Senkit soha nem támadott meg Xd. Semennyire nem tudjátok a szokásainkat, a vérmérsékletét és úgy igazából semmit se, pár mondatot olvastatok a kutyámról és mindenki szakértője lett, rettentően bosszantanak az ilyen emberek.

A kérdés még mindig nem erre irányult, és nem is érdekel ezzel kapcsolatban senki véleménye és pont.

És mostmár tényleg nem is akarok ezzel a kérdéssel többet foglalkozni, elég volt az érthetetlen emberekből.

okt. 12. 17:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!