Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Reaktív kutyának kirándulóhely?

Reaktív kutyának kirándulóhely?

Figyelt kérdés

Kirándulni szeretnénk menni, viszont olyan helyet keresünk ahol nincs nagy nyüzsgés, mert a kutyám kutyákra reaktív.


Tudtok ilyet ajánlani?



#kutya #kirándulás #reaktív kutya
okt. 11. 19:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
menj kora hajnalban, akkor mindenhol kevesen vannak
okt. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%
Neveld meg, akkor nem lesz idegállapotban egy olyan hétköznapi dologtól, mint egy másik kutya. Előbb legyen stabil a kutya, mielőtt kiviszed olyan helyre ahol vadállatok szagára elránthat.
okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Mondjuk azért legalább nagyjából leírhatnád hol laksz, most írhatom én a Kráter tavat, ha az ország másik végében vagy. Amúgy simán vidd ki a határba.
okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
31%
Rakj rá szájkosarat és tartsd rövid pórázon. Bárhova mehetsz vele.
okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Négyszögletű Kerék ***** válasza:
47%
2: aki reaktívnak hívja a kutyáját az nem neveli csak széttárja a két kis kezét hogy hát reaktív hát nem lehet vele mit csinálni xd minden kutyát lehet nevelni, amelyiket nem, annak az idegrendszerével vannak problémák, kérdés hogy mennyire etikus úgy élnie hogy egész életében folyamatosan idegbeteg lesz ha lát egy kutyát... kitaláltak valami flancos nevet arra hogy rosszul szocializált/neveletlen/idegbeteg a kutya és ezzel le is van tudva a dolog
okt. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

En vallalom, hogy lehet megbuktam neveles ugyileg, egyszeruen nem tudtam teljesen atformalni a kutyat. 🤷‍♀️

5 evesen fogadtam orokbe, egesz addigi eletet egy szaporitotelepen elte ketrecben. Nyilvan ezt nem tudod kitorolni csak ugy.

Evek munkajaval annyit elertem nala, hogy mar nem orjong minden kutyara, csak minden otodikre seta kozben. Ez van.

Cserebe imadja az embereket, gyerekeket, macskakkal sincs baja. 2 gyerekkel es macskaval el egyutt, egy edes kutya, csak nem lehet osszeengedni mas kutyakkal, agressziv is veluk. Most ezert altassam el?


Setalunk, kirandulunk, eljuk az eletunket, nagyokat jatszunk, mindig porazon van, aztan csokolom.

Szerintem boldogabb igy; mint ketrecben vagy holtan, de kinek mi.

okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
30%
Igen, megbuktál
okt. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Örülök h mindenki ennyire tudja mi a helyzet a kutyámmal XD Nem véletlen lett ilyen, és mily meglepő nem miattam hanem egy másik gazda felelőtlensége miatt lett olyan amilyen, mert a nagyon “jól nevelt” kutyája megtámadta az enyémet. Mert tudjátok van ilyen is, lám! Többszörösen traumatizált kutyáról van szó, több szempontból. Folyamatos tréning mellett van vele foglalkozva, hogy javuljon a helyzet.


És igenis REAKTÍV, nem én találtam ki.

Nem egy vadállat, nem idegbeteg, csak ugat, mert ugye a reaktivitás nem egyenlő az agresszióval, de ezt is biztos tudjátok.


Mindig megdöbbenek h milyen “csodálatos” a kutyás közösség itthon.

okt. 11. 21:09
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
Mégis merre keresel kiránduló helyet? Legalább egy megyét, vonzáskörzetet írjál már, mert erre így nem igazán lehet válaszolni.
okt. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

Reaktív kutya? Mármint gázturbinás hajtóműve van? Mik vannak ma már...


Na jó, tudok normálisan is válaszolni. Ha nem jön ki jól más kutyákkal, akkor nyilván más állatokkal sem nagyon. Tehát oda vidd, ahol vagy nincsenek állatok, vagy olyanok vannak, amiket hasznos lenne megtépni. A 8. kerület egyes környékeit tudom ajánlani, de egy Taylor Swift-koncerten sem nyúlsz nagyon mellé. Ha viszont tényleg normális választ szeretnél, akkor valahol Budapest határában, a repülőtér körül találsz olyan nagy, sík területeket, ahol nem nagyon fogsz más kutyákkal összefutni, de baromállat vadászokkal sem, akik mindenre lőnek, ami mozog.

okt. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!