Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények a nyersetetésről?

Vélemények a nyersetetésről?

Figyelt kérdés
Ti hogy etetitek a kutyátokat? Volt közületek valaki,aki nem nyersetetéss kezdett,hanem később állt át erre? Hogy viselte a kutyus?

ma 03:50
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Tudom, hogy divat, de veszélyes.

"A káros baktériumok és paraziták előfordulása mellett a csontok jelenléte a nyers étrendben a gyomor-bél traktus perforációjához vagy elzáródásához vezethet" (VCA Animal Hospitals)

ma 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az áéllatorvos azt mondta, hogy nagyon jó a nyers etetés, HA valki nagy odafigyeléssel, gondosan, mintent számolva, utánaolvasva, felkészülten csinálja.

De ha csak random adogajta a nyers húsokat a kutyának, akkor több kárt csinál, mint hasznot.

Én tudom, hogy nem csinálnám elég gondossággal, odafigyeléssel, így inkább egy jó tápot választottam. Ezen is szép és egészséges a kutya.

ma 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ahoz, hogy kiegyensúlyozott legyen, kell mellé adni mindenféle egyebet is, nem csak színhúst meg csirkelábakat.


A természetben az állat megenné a belsőségeket is, tojást, gyümölcsöt, magokat amiket talál.

Ezt otthon reprodukálni elég nehéz és koszolós 6-7 féle nyers cuccal.


Aki ért hozzá, meg van ideje is, annak hajrá.

ma 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!