Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb mennyibe kerül és mennyire...

Négyszögletű Kerék kérdése:

Kb mennyibe kerül és mennyire helyigényes egy 14-15 kilós kutya nyersetetése?

Figyelt kérdés

Egy macskám van, neki viszonylag egyszerű és nem drága. Olyan elképesztően rengeteg helyet sem foglal.


De egy kutya azért más tészta. Ráadasul nagyon aktív, sokat fogunk együtt mozogni ezért még több energiát fog használni.


júl. 6. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én három óriástestűt etetek. Van egy kisebb mélyhűtőláda, amiben olyan 10 napra elegendő kaját tudok tárolni. Hentesnél veszem a húst, a három kutyának úgy napi ~1500Ft a kajája, havi szinten 45-50ezer.
júl. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mennyibe kerül függ,hogy honnan tudod szerezni a húst, ha aktív akkor lehet többet megeszik majd.


Nekem a 23 kg-os kutyám 500 grammot eszik, ismerősnek a 15 kgos kutyája is ennyit eszik. Szóval ez elég egyedi.


Kb 12-16 ezer ftből kitudom hozni,de annyira pontosan nem számolgattam,nálunk sajnos a nyúl dobja meg nagyon Csirke-pulyka allergiás. időnként muszáj tartanom 8-10 nap nyúlas időszakot,hogy ne csak vörös húst egyen.


Helyigényt nemtudok mondani,mert mamámnál van egy rohadt nagy fagyasztó láda így amikor hozzájutok húshoz akkor veszek többet. 3 fiokos fagyasztó van nálunk. 1-1,5 havi menüt bele tudok rakni,zacskozok.


Ha nem lenne mamámnál a fagyasztó láda eléggé meglennék lőve.

júl. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
200 forint fél kiló farhát, szorozva 30-cal, az 15 kiló farhát vagyis 6000 forint.
júl. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!