Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik humán májvédő adható...

Melyik humán májvédő adható kutyának is?

Figyelt kérdés

Régóta rosszak a kutyám máj értékei. Hosszabb ideig szedte a Hepapet nevű készítményt, azzal nagyjából szinten lehetett tartani. Ezután kúra szerűen Samylint szedett, amire még romlottak is az értékek. Májvédő tápot is vettünk neki, ami nem vált be, napi szinten savasat hányt tőle.

Az orvos azt mondta menjen tovább a májvédő. Miután nem segítettek az eddigi készítmények, így gondoltam, hátha egy humánnal legalább a szinten tartás lehetséges és kicsit olcsóbbra ki lehet hozni. De félek, nehogy olyan készítményt adjak, amiben van valami olyan, ami rossz a kutyának. Főleg kis testű, így túladagolni se akarom (törhető, szétosztható készítményeket néztem)

Van esetleg valakinek jó tapasztalata valamelyik májvédő készítménnyel? Ajánlott valakinek az állatorvos valamelyik humán májvédőt?


tegnap 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

1. Sose adj humán gyógyszert állatorvosi utasítás nélkül!! Egy csomó vény nélkül kapható készítmény van, ami kifejezetten káros nekik!

2. A For Livert próbáld ki, az állatorvosi és nagyon jó tapasztalatokat hallottam róla!

tegnap 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Máriatövismag olaj. A sima embereknek való is jó, szóval nem kell konkrétan a drágább, kifejezetten a kutyáknak hirdetett terméket venni. Pl. [link]
tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
#2-es vagyok. Mármint nyilván ez nem gyógyszer, de szerintem ártani nem árt, ha adod ezt is pluszba.
tegnap 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Szakmai válaszom: Bármelyik recept nélküli.
tegnap 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

ma 21:58


Látszik az értékeléseden, hogy mennyit érnek a szakmai válaszaid.

tegnap 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

5. Egyszer kibannoltattak innen egy, mérgezett kutya esetén megmentő mentőst, mert nem hittek neki, hogy amit javasol, az valóban reális, igazi válasz.


Ja, és ami itt 0%, az a rendelőben meg több ezer forint.

tegnap 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Legalon-t írtak ez egyik kutyáknak egy allatkorhazban pesten. Kb 1 évig szedte.
tegnap 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!