Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy képzelik ezt,egy altatásr...

Hogy képzelik ezt,egy altatásra nem jön ki az orvos hétvégén?

Figyelt kérdés

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében és Hajdú-Bihar megyében nincs éjszakai állatorvosi ügyelet.


Szombat reggel rosszul lett a kutyám. Látszott rajta, hogy menthetetlen.

Szombat reggeltől csak telefonáltunk. Kiderült, már nincs ügyelet Debrecenben sem! Se Nyíregyháza, se Debrecen! A helyi állatorvosok fel se vették a telefont természetesen.

Vasárnap délelőtt tudtunk orvost szerezni. De csak protekció miatt volt hajlandó kijönni, mikor végre elértük.

Ha ez nem lett volna,a kutyám hétfő reggelig szenved!!


Ezt hogy gondolják?


Elvinni nem tudtuk, ki tudja,meddig kellett volna mennünk. Nekem nincs jogsim,anyám pedig utolsó stádiumú rákos... nem vezethet ennyit. Amúgy még szokott, de csak a közelben.


Nem tudom, ki élt át már ilyet. Mikor a 6.-7.-8. órában már arra gondoltam,hogy hozok egy párnát,és segítek rajta...Együtt sírtam vele,természetesen ez csak egy kétségbeesett gondolat volt.


Hogy hagyhatják így szenvedni az állatot napokig? Mikor annyira tolják az állatvédelmet?


Ez olyan sokk volt nekem, amit végigszenvedtem a 15 éves kutyámmal,és a beteg édesanyámnak,amit sosem fogunk elfelejteni, és amit a kutyám nem érdemelt meg!!


Hálás köszönet annak az orvosnak,aki végül megszánta,és segített!


Még a helyi menhelyet is felhívtam kétségbeesésemben,hogy mit tegyek. Ők is csak a telefonálgatást tudták javasolni. Mondták,ügyelet nincs már.


Állatvédelem. Az. Röhej.


szept. 9. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
szept. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

Szakmai válaszom.


Hivatalos, kötelező, állatorvosi ellátórendszer NINCS idehaza sajnos.


ÉN, mindig azt javaslom ilyenkor..., és persze mint gondolom most is, anyámba leszek küldve, de az ilyen esetekre javaslom a humán, igen, a sima emberorvosi rendelést, ahol némi kp.-ért cserébe talán átsegítik egy koktéllal. Vagy, a helyi vadászt. De kíméletes, és fájdalommentes mód a ..., jogi okok miatt nem írhatom le, de láttad az EMBER, AKIT OTTÓNAK HÍVTAK. című filmet? Én mind a kettő verziót, és a Tom Hanks verzióban benne van a garázsos előkészülete.


Sajnálom az ebed.

szept. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Az állatorvos is csak ember, aki dolgozik és munkaideje van. Legyél egy kicsit megértőbb.
szept. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
2. vagyok, írj ide! [link]
szept. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Mi is így voltunk. Vagy 5 orvost hívtam, hogy valamikor kijöhetne hozzán, de csak egy hívott vissza, kb este 8kor, hogy most tudna menni. De addigra már okafogyott volt a téma :( Pedig még állatkórházba is csörgettem, ahol több doki is rendel, nem lett volna gond, ha egy kijön.
szept. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Pedig megfizettük az árát, 15.000Ft-ot kért. Két szuriért. Egyetértett különben, mondta,hogy hiába adagoltuk volna a millió gyógyszert, túl nagy volt az agykárosodás,"nem lett volna belőle már kutya". Azt se tudta,hol van.. 😞. Mire hazaértem, mert anyám számára is egyértelmű lett,hogy nincs tovább, és hívott, (másik városban lakok), már meg sem ismert a kutyám... 😞.


Azért remélem, tudta,hogy én vagyok,és ott vagyok vele....

szept. 10. 08:57
 7/7 anonim válasza:

15000 forint a mai világban lósz.r.

Egy tizest a villanyszerelő is elkér egy ötperces munkáért (egyébként teljesen jogosan) pedig ő nem végzett egyetemet. Nem a két szurit kell megfizetni, hanem a tudást és az egyetemen végigszopott éveket.

A hétvégén kijövés dolog, az hogy vannak állatorvosok akik dolgoznak hétvégén egy nagyon önzetlen dolog. Nagy eséllyel azért nincs ügyelet Debrecenben, mert nem éri meg csinálni.

szept. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!