Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jelent valamit, hogy a kutya...

Jelent valamit, hogy a kutya "kinek az oldalán" alszik?

Figyelt kérdés

A szoba közepén van az ágyunk és a 2 hónapos kölyök kutyánk az én fejem mellett alszik az ágyunk mellett. Emellett jobbára nekem fogad szót, velem sétál szebben, engem követ inkább a házban.


Nem lakik velünk régóta, 8 hetesen hoztuk el. 1 hete van velünk.

A párom ért a kutyákhoz inkább, én nem igazán. Macskapárti vagyok, természetesen őt is szeretem, csak nekem nincs kutyákkal tapasztalatom.


szept. 7. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

Hogy is van, macska párti vagy de természetesen a párod is szereted? Vagy természetesen a kutyát is. Mondjuk sok esetben majdnem mindegy de a részletek azért fontosak.

Nézd az után kullog, bújik jobban a kutya akit gazdinak, 1. számú gazdinak elfogad. Okok szibjekt ill objekt.

Pl. Ha te kajáltatod, foglalkozol vele, játszol vele - jó eséllyel első leszel. De ha közben a párod setaltaja, amit kuty imád ő lesz első. Összetett kérdés nagyon, könyv forma terjedelem ami kifejti

szept. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
*szubjekt
szept. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Most azt várod, hogy leírjuk, hogy a kutya téged imád mindennél jobban, te vagy a szeme fénye, a gyertyaláng a sötétségben, és és....ááá nagyon cukik vagytok.
szept. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát nem. Én pont nem akarok ilyesmit.


Jobb lenne, ha én másodlagos lennék.

szept. 7. 22:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!