Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kaptam egy kiskutyát,megtudná...

Kaptam egy kiskutyát,megtudná nekem valaki mondani,hogy milyen fajta keverék lehet? Most kb. fél kiló.

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


szept. 2. 19:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Mennyi idős? Nyilván szaporítótól van, szapis keverék és férgesnek tűnik. A felelős állattartás itt is hiányzik...
szept. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt korában szerintem egyszerűbb lesz majd megállapítani. Majd amikor viszed oltásra állatorvoshoz, esetleg kérdezd meg őket, lehet lesz tippjük
szept. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
csivava jellegű. Elsőt megerősítem: biztos valami felelőtlenül tartott, nem ivartalanított kutya szaporulata, a kutyus lehet még állatorvosnál sem járt, irány oda, oltások, féreghajtás, parazita vizsgálat, stb.
szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Fejformára valószínűleg csivava az van benne, mintázatra nekem a foxi jutott eszembe, de nem vagyok szakértő.

De nagyon kicsinek tűnik, hány hetes ez, hat?

szept. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Tegnap kaptam ,igen nincs semmi oltása egyenlőre, ma akartuk levinni de csak keddtől van rendelés. Csak megfürdettem és bolha cseppet vettem neki ,holnap megkérdezem az orvost milyen kutyus lehet ,azt mondták 10 hetes de én nagyon kicsinek találom . Köszönöm a válaszokat ,igen , biztos szaporítótól van , de ingyen adták és most már jó kezekben van.
szept. 2. 20:51
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja,az egyestől kérdezném ,H rám gondoltál amikor a felelős állattartás hiányáról írtál ? Légy szíves olvasd el az előző válaszomat , ha nem találod segítek , tegnap ,azaz vasárnap kaptuk a kiskutyát ,és keddtől van rendelés az állatorvosnál.
szept. 2. 20:54
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon puffadt a hasa. Jobb esetben férges, rosszabb esetben súlyos beteg (hasnyálmirigy, bŕlbetegség).
szept. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Aki szaporítótól szerez kutyát (mindegy, hogy ingyen vagy sem), abban nincs felelősség tudat és tipikusan nem alkalmas az állattartásra. Ez tény. Az is jól mutatja ezt, hogy a beteg kölyökkutyát nem vitted rögtön orvoshoz. Mert ugye másik állatorvos nem létezik az országban, aki hétfőn is rendel.
szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Ne kötekedj már, nyolcas! Fogd már be a szád!
szept. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves nyolcas ! Ha már így megállapítottad , h beteg a kiskutya , akkor megállapíthattad volna azt is amire a kérdés irányult. A többieknek köszönöm,h tudták értelmezni a kérdésemet, és segítettek , főképp a kilencesnek,h leírtad amire gondoltam 😊 Mindenesetre ma látni fogja az orvos ,és remélhetőleg többet megtudunk a kiskutya származásáról és egészségi állapotáról. Legyen szép napotok , ( kivéve a nyolcasnak ) 🙂
szept. 3. 05:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!