Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy segítsek a kutyámon?

Hogy segítsek a kutyámon?

Figyelt kérdés
Nemrég fogadtunk örökbe egy kutyát, aki nagyon bizalmatlan volt, de már megszokott minket. Mivel nagyon jól viselte nem vettük észre, egészen ma reggelig, hogy egy hatalmas seb van a jobb hátásó lábánál az ágyéknál. Nem is véres, hanem úgy néz ki, mintha leszakadna a lába. Nagyon csúnya. Felhívtuk többször is az állatorvosunkat, de nem veszi fel, valószínűleg nyaral. Ha továbbra sem jelentkezik valószínűleg elvisszük Budapestre egy rendelőbe, de eddig még sosem autózott. Mivel segíthetnék neki addig? Most raktunk rá betadint, és tűrte, de persze akarta nyalogatni, addig eltereltük a figyelmét, majd bekötöztük szellőzős steril gézzel, és tapasszal. Meg adtunk neki egy fél Algopirint.

aug. 24. 15:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
6%

- A kérdés kamu. Mert a kérdező tudja, hogy erre ugrik a nép. Vagy még az is lehet, hogy az oldal embere, hogy pörgesse az oldalt a reklám miatt.


- LEHET emberi gyógyszert állatnak! Szakember.

aug. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
70%

LEHET emberi gyógyszert állatnak!


De nem egy laikus gazdi dozirozása, adagolása alapján, akinek nulla tudása van...

aug. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
18%

12.


Igaz! ilyen alapon, ha fejre állsz a kocsiddal, ne menjek oda segíteni?

Mert nem vagyok sem mentős, sem tűzoltó.

aug. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
80%

Senki nem mondta, hogy nem lehet, azt írtam, hogy csak akkor lehet ha orvosi javallatra adják az állatnak.

Nagy különbség te szakember.

aug. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
75%
13, van jogosítványod? Mert akkor elsősegély tanfolyam speciel kötelező...
aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%

15. Van. És ezen az alapon a kérdező is tud olvasni, pl. a gyógyszere adagolását, nem?


Mellesleg nekem nem volt eü. tanfolyam, mert nekünk járt a felmentés.

aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
95%

És ezen az alapon a kérdező is tud olvasni, pl. a gyógyszere adagolását, nem?



Igen, nyilván tud olvasni, csak az emberi gyógyszer tájékoztatója nem sűrűn írja, hogy:


Adagolás: felnőttnek napi 3-4 tabletta



Kutyák: x tabletta... 🤣


Vagy ezt, hogy gondoltad? Aki ennyire idióta, szerinted interneten megkeresi, hogy adott hatóanyag alapján, mennyit lehet es kell adni? Segítek, NEM NÉZI MEG.

aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Az apukámat igyekszem meggyőzni. Konkrétan órák óta a fülét rágom, az állat mellett vagyok, de hajthatatlan. Az ő kocsija nélkül pedig nem sokra megyek. Már mindent is mondtam neki. Azt mondja, majd hétfőn kijön az állatorvos. Egyelőre jól viseli a kutya, és remélem nem rosszabbodik. Tényleg igyekszem, kérlek ne ítéljetek el, inkább segítsetek, ti mit tennétek?
aug. 24. 21:59
 19/21 A kérdező kommentje:
A kérdés nem kamu, nem vagyok az oldal dolgozója, és képzeljétek MEGNÉZTEM az adagolást interneten. Amúgy nem adnék a kutyának. De ha azt mondjátok nem szabad, többet nem adok neki. Probléma megoldva.
aug. 24. 22:02
 20/21 anonim ***** válasza:
61%
Az apád egy gyökér. Remélem valaki feljelent állatkínzásért.
aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!