Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Apámnak van egy fiatal kuvasza...

Apámnak van egy fiatal kuvasza. Egy komoly lábsérülése lett valamitől,és nem hajlandó elvinni orvoshoz hiába mondjuk neki,mert sajnálja rá a pénzt. Így az állat bele fog pusztulni a fajdalomba. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
aug. 21. 12:05
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Alapból a rendőr ilyennel nem foglalkozik,tudom mert van volt rendőr haverom is és.


Nem én hoztam a kutyát a házhoz hanem az apám.


Bocs de nincs felesleges 100-200 ezrem full munkanélküliként egy kórházi kezelésre főleg hogy nem a sajátom a kutya.


Te sóher fa..kalap csak a fotelből tudsz okoskodni kinek milyen fellelősség tudata van vagy sem,de ha odakerülne a sor a saját anyád megdögölhetne mert az észt tudod osztani másnak de neked nincs az már nincs.

aug. 24. 09:28
 32/32 anonim ***** válasza:

Szóval egy szaporítótól vett agresszív keverékrők van szó. Király, mert illegálisan jutott hozzá, ugyanis törzskönyv nélkül nem adhatsz el kutyát. Állatvédelmi törvény, jó reggelt kívánok.

Nem mellesleg apád iszonyúan megüti majd a bokáját, ugyanis amit csinál, az állatkínzás és törvénybe ütközik. Majd a büntetést szívesen kifizeti, igaz?

Ilyen nincs, hogy nem foglalkozik vele és nem viszi orvoshoz. Két dolog van egy ilyen helyzetben, ami történhet: a kutya elpusztul VAGY elpusztul, de előtte széttépi a gazdát meg aki még a közelben van. Ugyanis egy kuvasznak, akkor is ha keverék, elborul az agya fájdalmában és öl.

Nemrég volt egy eset, amikor szintén cseszett rá a kedves gazda a kuvaszkeverék bordasérülésére, a kutya pedig az ötödik napon szétmarcangolta a gazdit, majd meglógott a szétrágott kerítésen.

Erre vártok?

aug. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!