Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Apámnak van egy fiatal kuvasza...

Apámnak van egy fiatal kuvasza. Egy komoly lábsérülése lett valamitől,és nem hajlandó elvinni orvoshoz hiába mondjuk neki,mert sajnálja rá a pénzt. Így az állat bele fog pusztulni a fajdalomba. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
aug. 21. 12:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
De hallod, ne hagyd már ennyibe, basszus!!! Hány éves vagy am? Amúgy meg nyomd fel névtelenül, hogy ne tudja, hogy te voltál, ha fosol tőle. Most komolyan végig tudod nézni, hogy szegény jószág szenved? Aztán meg ha megkapja apádat, majd ő lesz a "hülye dög". Amúgy légszíves írd meg privátban a címed, mert a Szurkolókat oda szeretném küldeni..ők majd rendbe teszik apádat. Ja és majd mondhatod, hogy egy szomszédod hívta ki őket, mert hallották, hogy szenved a kutya.
aug. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

20-s.


Jeleztem a kuvasz mentő alapítványnak.


Eddig még nem kaptam választ.

aug. 22. 16:17
 23/32 anonim ***** válasza:
0%
21, a felbujtás bűncselekmény, úgy küldözgess bárkit oda.
aug. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

1-s.


Írtam a fajvédőknek,és egy rövidke levéllel el is küldtek a francba,.


Pedig részletesen,normálisan leírtam mi a probléma.


Tehát ennyit a kutyaegyesületekről.

aug. 22. 20:56
 25/32 anonim ***** válasza:
100%

És mégis mit vársz tőlük? Civil szervezet, elvenni nincs joguk állatot senkitől. És van elég gazdátlan kutya bajban, azokra sincs elég pénz. Pláne nincs pénz egy gazdás kutyát kezelni, főleg, ha a tulaj nem is akarja ezt.


Nyilván nehogy te old meg. Nehogy te tegyél bármit...

aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

25-s.


Akkor mi a francnak ajánlottad,okoska?


Könnyen prédikálsz más helyet hogy ezt így meg úgy kellene csinálni,de állítom kutyád sincs.

aug. 23. 11:15
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Mit írtál nekik? Pénzt kérni nem szerencsés, mert sajnos nincsenek túlzottan eleresztve ezek a szervezetek. Viszont hivatalos lépéseket tudnak tenni.
aug. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 27-hez, mit írtál nekik pontosan?
aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

27-s.


Mire is kellet volna pénzt kérnem,meg minek is?


Ara kértem csináljanak valamit ezzel a helyzettel,mert fáj látni ahogy szenved a kutya.


Erre ez a választ kaptam:


A kutya a gazdája tulajdona.


Az állat jólétének biztosítása a gazda feladata és egyben felelőssége.


A kutyákat a fajuknak és ezen belül a fajtájuknak megfelelő módon kell tartani.


A megküldött képen nem látszik aggodalomra okot adó sebesülés a kutya lábán.


Ön csak akkor avatkozhat közbe, hogyha a gazda a kutya életét veszélyeztető helyzetet teremt, vagy nem eteti-itatja, láncra veszi és nem engedi el, esetleg magára hagyja tartósan.



Viszont fel kell hívnom a figyelmét, hogy a képen látható kutya esetében nem látszik semmilyen indok a beavatkozásra.

aug. 23. 12:20
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ajánlottam szervezetet. Más ajánlotta.

És mégis mit kellene csinálniuk? Te még egy jegyzőt, rendőrt sem vagy hajlandó kihívni. Még orvoshoz sem vagy hajlandó elvinni, vagy azt kihívni. De ők oldják meg? Nyilván pont olyan vagy, mit az apád, nehogy bármit tenni kelljen. A felelősséget te sem ismered hírből sem.

aug. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!