Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális hogy ilyen keveset...

Normális hogy ilyen keveset esznek a tápból a kutyáim? Nem vékonyak

Figyelt kérdés

Vegyesen etetem őket, táp + konzerv. Brit Care tápot esznek, a hízékony a Weight Loss nyulasat, a másik a bárányos rizseset. A konzerv Brit Mono Protein vagy Rocco Sensitive, attól függően melyiket sikerül akciósan beszerezni. 4-5 évesek, mindketten ivartalanítottak.


Egyik 9kg és napi 50g tápot eszik + 2 kis kanál konzerv. A másik 5kg alatt van, 30g lightos tápot eszik + 1 kis kanál konzerv. Nekem ez baromi kevésnek tűnik :D adagolási útmutatón dupla ennyi szerepel, de attól elgurulnának


A konzervek tudtommal magas víztartalmúak, így sokkal több szükséges belőlük mint a tápból. Ennyit számítana mégis az a kis adag konzerv?



aug. 4. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát minden kutya más, én 4,5 kgos kutyám 100-110 gr tápot eszik és egy kanál konzervet és igazából sovány,de hízni ő már nem igazán fog,mert öreg és sajnos zsírcsökkentett gastro tápot kell kapjon. Így is emeltem az adagon,mert a 75 grammot keveseltem.
aug. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Uram Atyám, nem haltak még éhen?

Szerintem adj nekik csak konzervet, abból ehetnek nagyobb mennyiséget, ami jobban megtölti a szegény gyomrukat.

aug. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, sőt a kisebbik kicsit dagi is... nem értem egyszerűen hogyan, nem kapnak mást
aug. 4. 19:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Nincs valami betegség a háttérben?

Mert ez amúgy már koplalási szint.

Nem normális.

aug. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindkét kutyánál? Orvos szerint rendben vannak, oltáskor megnézte őket. Mozgékonyak, jó kedvűek, játékosak.
aug. 4. 21:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért egy vérkép nem ártana nekik.

Vagy nincs ötletem. Ivartalanítottak?

aug. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!