Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Oltás után két nappal napokon...

Oltás után két nappal napokon át tartó hasmenés?

Figyelt kérdés

Kedve jó, játszik, vidám, eszik, iszik, minden más rendben van.

De ezelőtt is az volt, 15.én(hétfőn) kapott 7-es kombi oltást. Szerdán elkezdett fosni, vasárnapig. Pénteken kezdtem neki adni a probiotikumot, 4 napig. Utána rendben volt. Most megint hétfőn kapott oltást, veszettségi ellenit, az imént megint hasmenése volt. Eddig nem volt.


júl. 31. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Normális. Oltás után pár napig a kisbabáknak is más a székletük. :)
júl. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1 éves kutya.

Gyerekkorában nem kapott oltásokat.

2 kombit és most hétfőn egy veszettség ellenit kapott.

Most állat össze a kép. Legalábbis más ötletem nincs, miért lehet.

De akkor ezzel nincs más teendő, ugye?

júl. 31. 12:30
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs. Klasszikus oltással ugye bekerül a betegség, csak olyan formában-dózisban, hogy az immunrendszer legyőzze, és éles helyzetben majd felismerje. Ilyenkor nyilván lehet minden. Nem emlékszel, gyerekkorodban oltást kaptál, vörösödött a helye, esetleg be is lázasodtál, de 3 nap múlva kutya bajod?
júl. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De ha nagyon aggódsz, és nem akarsz gyakorin egy idegennek hinni (én sem tenném, ezért nem is kérdeznék), nyugodtan írj kutyás fórumra vagy facebook csoportba, vagy a legjobb, hívd fel az állatorvost. 99% hogy egy 15 másodperces telefonbeszélgetés lesz, ami megnyugtat. :)
júl. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak azért fura, mert nem egyből, hanem két nap múlva jött a hasmenés mindig. Meg semmi egyéb. Nem duzzadt meg. Nem volt bágyadt, se étvágytalan. Semmi.
júl. 31. 12:40
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondhatok akármit, menjél le a gyakoriról és hívd fel az állatorvosod.
júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Miért nem kérdezed meg az orvost erről? Egyébként eddig miért nem kapott oltást?
júl. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mert a menhelyen nőtt fel
aug. 1. 18:14
 9/11 anonim ***** válasza:
Menhelyen nem adjak neki oda a kötelező oltásokat?
aug. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 Elvileg de.
aug. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!