Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség a Brit Care...

Mi a különbség a Brit Care junior (salmon) és a Brit Care junior large közt?

Figyelt kérdés

Brit Care junior adagolási táblázat 20kg után azt írja large breed. De a tenyésztő nekem a simát adta, és ott is az van feltüntetve, hogy any breed. De nem tudom hány grammot is kéne adnom pontosan, és nem akarok túletetni. Egy majdnem 4 hónapos ausztrál juhász kan (aki valszeg nagyobb lesz, mint 20kg ugye) azt most a largeal kéne etetnem? Vagy ha jó a sima, akkor mennyit? Múltkor találtam valami oldalt, ahol volt csúszka, oda beírtam a 25kg várható felnőttkori súlyt, most az alapján etetek, de szeretnék meggyőzödni, hogy hogyan is kéne pontosan.

Köszönöm



júl. 31. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Brit Care Junior (Salmon & Potato):

Összetétel: Főként lazacból és burgonyából áll, ami könnyen emészthető fehérjéket és szénhidrátokat biztosít. A lazac gazdag omega-3 zsírsavakban, amelyek elősegítik az egészséges bőrt és fényes szőrzetet.

Célcsoport: Minden méretű kölyök számára alkalmas, de különösen előnyös azoknak, akik érzékenyek bizonyos húsokra vagy gabonafélékre.

Fő előnyök: Hipoallergén összetevői miatt jól tolerálható, és támogatja a kölykök egészséges növekedését és fejlődését.


2. Brit Care Junior Large Breed:

Összetétel: Általában bárányhúsból vagy más húsfajtákból készül, és tartalmazza a szükséges tápanyagokat, amelyek támogatják a nagytestű fajták megfelelő növekedését.

Célcsoport: Kifejezetten a nagytestű fajták (25 kg felett) növekedésben lévő kölykei számára tervezték.

Fő előnyök: Különösen figyel a megfelelő kalcium-foszfor arányra és az ízületek egészségére, mivel a nagytestű kölykök hajlamosabbak lehetnek ízületi problémákra.


Összefoglalva:

A Brit Care Junior (Salmon & Potato) egy hipoallergén táp minden méretű kölyök számára, míg a Brit Care Junior Large Breed specifikusan a nagytestű kutyák növekedési szükségleteire fókuszál.

aug. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!