Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A labdafüggőség valóban a...

A labdafüggőség valóban a magas ösztönszint jele?

Figyelt kérdés
Nem tudom magyarul hogy mondják pontosan, mert inkább angolul találtam róla információt, de a "high prey drive"-ra gondolok
júl. 27. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Igen, zsákmányosságnak mondanám magyarul
júl. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen
júl. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem nem.


Nekem volt labdamániás kutyám,most már öreg szegény,nem érdekli a labda, de sose kergetett se mókust,se madarat semmit. Csak a labda.


Van egy terrierem aki nem apportos,tehát hiába dobálsz labdát vagy bármit max egyszer megy utána, ellenben nagyon magas szinten zsákmányos, madár,mókus,macska,őz stb arra menne. Vmilyen szinten már tudom kontrollálni,de csak akkor ha én időben észre veszem. Erdőben ez miatt nem is lehet elengedni.


Ismerek szintén labdafüggő kutyát aki szinten leszarja a madarakat,mókusokat és a macskáktól is fél.


Labdafüggőség inkább a motiválhatóságnak mondanám,hogy pl az ilyen kutyáknál nem kell jutifalat hanem a labda a jutalom.

júl. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!