Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan etessem meg a kutyával...

Gungasam kérdése:

Hogyan etessem meg a kutyával a Q-Speed Növényi anyagokból álló tápot?

Figyelt kérdés
Ezt a tápot gyógynövényekből állították össze és porszerű, száraz örlemény. A légzést támogatná. Ha belekeverjük a kutyatápba akkor nem eszik a kutya, amúgy sem rajong a nedves konzerv tápért de felébe-harmadába megeszi, már csak hogy a macskáknak ne jusson azért is. Így a száraz növényi porral egyáltalán nem eszi. Azért akarjuk megetetni ezt vele mert azt szeretnénk ha sok süketelés helyett amit az állatorvosok eddig végeztek valami olyasmit is kapna ami könnyít a köhécselésén. Egy másik kérdésemben már nyavalyogtam, hogy semmit nem tesznek konkrétan a kutyával, még valamilyen közelítő diagnózis sincsen ( 3 rendelőben jártunk). Mostanára mintha enyhült volna az öklendező köhögés és szeretnénk ha már végre meggyógyulna. Néha, egyre ritkábban nyákosat köp a köhögéssel. Laikusoktól (más kutyatartóktól) kaptunk diagnózist: Csirkecsont szilánk ment félre mert mohó zabált a kiskutya (6-6,5 kg) Remélem betokosodik vagy elfolyósodik és megszabadul tőle.

#etetési mód
júl. 24. 18:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Huh, ha a kutyának bárhol csirkecsont lenne elakadva, akkor az látszódna az rtg-n, és mint már írtam nem igazán élne ennyi idő után.


Milyen fajta kutya?

júl. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
3-asnak köszönöm az ACC tippet! Kipróbáltam és jelentősen csökkenti az állat szenvedéseit! A köhögése könnyebb rövidebb és eredményesebb lett, bár sajnos nem múlik. A konzervet nem adjuk a kutyának, száraz eleséget kap. A gyanú, hogy "kennel köhögése" van 3 állatorvos látogatása után már számomra mindegy, főképpen , hogy ezen a néven egy egész betegség csoportot tartanak nyilván. 3 baci és 4 féle vírus okozhatja...Sokkal nagyobb gond, hogy az állatorvosok töketlenkednek vele. AQ-Spőeeddel az a gond, hogy intenzív illata miatt akármi tehetjük , elutasítja. Kénytelen leszek házilag kapszulázni...azt be tudom adni .
júl. 29. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!