Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják Speedet itthon?

Miért utálják Speedet itthon?

Figyelt kérdés
Pont itt Magyarországon a leghangosabb az utálat Speed ellen mikor 20 éve ugyanezt csinálták csak épp egy salgótarjáni cig-al Győzike néven aki fele annyira sem volt kulturált mint ez a 19 éves...

júl. 20. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Mert feltűnő nekünk, irritáló, hangos, bohóc
júl. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1-es


Gáspár Győző, LL Junior vagy Berki Krisztián nem volt az? Bármelyik magyar "sztárra" lehet ezt mondani. Speed esetében az utálat onnan jön hogy amerikai és fekete. Legalább valld be ember

júl. 20. 17:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem utálom. csak leírtam mások miért utálják

De biztos vannak utálói minden országban. Nincs benne semmi érték, a semmiért rajonganak a fiatalok és ezért is ellenszenves.

Amúgy a neve sem valami jó, én csak 1 hete ismertem meg.

Aki népszerű annak mindig lesznek utálói

júl. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 kürtőskalácska ***** válasza:
100%
És ki mondta hogy őket szerették az emberek?
júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
Mert egy primitív önimádó másokat semmibenéző senki. Gratulálok ha ilyeneket nézel, mondjuk ez téged jellemez.
júl. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted az kulturalt aki kiabal az utcan, megugatja a kutyat es ha vesz valamit akkor utasitgatja az eladokat hogy ezt meg azt hozzanak oda neki?

Csak azert neztem bele a videoba hogy mikor tartoztatjak mar le valami miatt. Az biztos nincs rendben ha valaki ordibal az utcan

júl. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

6-os


"Az biztos nincs rendben ha valaki ordibal az utcán"

Ebből látszik hogy az átlag ember mennyire insecure. Neki közel 30 millió követője van és lesz@rja hogy ki mit gondol, de hidd el, téged sem érdekelne az ő helyében egy idegen városba

júl. 21. 21:35
 8/10 anonim ***** válasza:

7-es. Nem 6-os vagyok.


Ez marha nagy magyarázat volt, gratulálok. Csak azért, mert az interneten összejött neki szinte 30 millió követő, mindent szabad neki? Amúgy 30 millió nem sok, ha mondjuk Mr Beasthez, vagy a világ népességhez viszonyítjuk. Téged minősít, hogy szerinted megteheti.

júl. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7.


Miért ne tehetné meg? Te is megtehetnéd csak korlátaid vannak.

júl. 22. 01:24
 10/10 kürtőskalácska ***** válasza:
100%

Köszönjük Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a választ.


Ezenkívül akkor te nyugodtan isteníts egy random paraszt csávót aki valahogy összehozott 30 millió értelmiségit és ezért neki bármit szabad.

Ilyenkor nem ért azt hogy ilyenkor ezek az emberek nem éreznek valami önnelentmondást magukban?

júl. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!