Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Havanese kutya milyen természetű?

Havanese kutya milyen természetű?

Figyelt kérdés
Illetve mennyire hajlamos betegségekre?

júl. 23. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Ha megbízható tenyésztőtől van akkor a fajtabetegségeket kizárod.


Nekem van egy havanese-m igaz szaporítós,de már 13 éves elmúlt.

10 éves koráig teljesen egészséges volt,viszont 3 éve nagyon sok féle baja van,bár ez öregséggel járó gondok.


Jelleme: makacs,de nagyon embercentrikus,szeret tanulni,szereti a társaságot. Aktív.Egyedülléthez erősen szoktatni kell,de ha megszokta akkor vígan el van otthon is.


Enyém labda mániás volt fiatal korában,de 1,5-2 éve már nem igazán labdázik, kicsit vaksi,kicsit süket,lábai rozogák lettek.


Igazából mondhatom,hogy örök kölyök,mrt a maga módján mindig csinál új dolgokat :D


Igazi kis egyéniség,nagy fájdalom lesz ha búcsúzni kell tőle.


Ismerek egy jó tenyésztőtől valót, ő is nagyon remek jellem. Királyerdei -bársony kennelből van.


Ha egyszer lesz havanesem még akkor innen lesz. De más fajta szerelmese lettem időközben,amit tartok is és tervezek is. De még nem zárom ki,hogy egyszer lesz még havanese-m

júl. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Kis görcs mindegyik. Ezek ilyen idegbeteg szarzsákok, utálom az összeset. Nemnormális módon ugatnak ha csak elmész mellettük. Nem tudom mi jár a zéró kis agyukban, kb 50x nagyobb vagyok de mintha cafatokra akarnának tépni ott helyben. :) Nem komplettek!
júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
2 ez fajtától független elmondható minden neveletlen kutyáról!
júl. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
2. Nevelés kérdése minden fajtánál!!
júl. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
14%
Igen de az ilyen kis tesűeknél kimondottan gyakori. A nagy kutyák többnyire békések. Kis szarok állandóan pattognak meg vicsorítanak az emberre mintha maga az ördög lennék!
júl. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
FE!N
júl. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!