Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan hűtsem le a kutyámat?

Hogyan hűtsem le a kutyámat?

Figyelt kérdés
Valamiért nagyon nem szereti a vizet így fürdetni mindig is nehéz volt (úgy viselkedett mintha verném pedig sosem bántottam), ha egy általa kiásott hűsölő gödrét öntöm fel vízzel akkkor elkerüli azt.Mit tudok tenni?
júl. 15. 09:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
73%
19, akkor minden állatorvos hülye. Eddig mind azt ajánlotta, a napi fürdetés, zuhanyozás (SAMPON NÉLKÜL) kifejezetten jót tesz a kutyának ebben a melegben. Régen volt felénk egy tó, ilyen melegben naponta jártunk le úszni. Soha nem volt semmi baja, pedig rendszeresen vittem ellenőrzésre az állatorvoshoz. De ha ezért hülye vagyok, vállalom. A kutyám egészsége fontosabb, mint az itteni vélemények. Azért áruld már el, milyen bőrbetegséget kap a tiszta víztől?
júl. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
33%
#21 Lemosod a természetesen képződő olajos védőréteget. És még büdös is lesz. Minden állatorvos azt mondja, hogy évi 2-3, max. 4 fürdetés. Meg amikor természet útján víz éri.
júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Még egyszer írom, sima, tiszta langyos vízzel zuhanyozom le. Míg tart ez a 38-40 fokos hőség, naponta, ha elmegyek. (Ha itthon vagyok, a hűvös lakásban van). Ha elmegyek, előtte az összes járdát, füvet, betont alaposan meglocsolom. Utána lezuhanyozom a kutyát, és így marad itthon. Alapból samponnal fürdetve évente kétszer van. Igazán érzékeny vagyok a szagokra, de még sosem volt büdös. De nem győzködök senkit, nekünk a kutyánk családtag, igyekszünk, hogy mindenből a legjobbat kapja. Nekünk ez bevált, aki tud jobbat, csinálja azt.

júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!