Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan hűtsem le a kutyámat?

Hogyan hűtsem le a kutyámat?

Figyelt kérdés
Valamiért nagyon nem szereti a vizet így fürdetni mindig is nehéz volt (úgy viselkedett mintha verném pedig sosem bántottam), ha egy általa kiásott hűsölő gödrét öntöm fel vízzel akkkor elkerüli azt.Mit tudok tenni?
júl. 15. 09:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Hűtőmatrac például.
júl. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
40%
Galád módon körbevenném egy hosszabb párakapuval a lazulólyukat, minimum 3m sugarat hagyva, normálisabb, tényleg szépen terítő fúvókákkal.
júl. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztosítani kell neki mélyárnyékot és friss vizet. Ha ez nem elég, beengedni hűvös helyre. A hűsölő gödrét rendesen tönkreteszed neki, ha feltöltöd vízzel, az nem segítség, csak kics*szés.
júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
#8 Tehát igazam van. A kutyák nem félnek a víztől, semelyik fajta, csak bizonyos egyedeket el lehet rontani.
júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy le leszek pontozva, de én minden délelőtt, még a kánikula előtt langyos vízzel jó alaposan megfürdetem (sampon nélkül). Mivel aljszőrzete van, úgy fürdetem, hogy az aljszőrzet is vizes legyen. Sajnos, nincs a közelünkben tó vagy folyó, ahol úszhatna, kádba, műanyag medencébe nem megy bele. Ez a módszer bevált, estére már megszárad.A hideg vizes slagolást soha nem alkalmazom, a tüdőgyulladás veszélye miatt. Sajnos, kutya is megkaphatja. (Amúgy olyan aranyos, mondom, megyünk fürdeni, már rohan a zuhanyzó felé ):
júl. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
32%

8


Neked mi a periodusos rendszer 12. eleme fejbol, nem. Mi az atompalya? nem. Altalanos iskola volt, koszi.


Ne legyunk mar ilyen butak, legyszi. Menjunk gimibe? Lehetnek ott is erdekes kerdeseim.


Fejezzuk mar be ezt a baromsagot ha erted mirol beszel az illeto. Nincs tartalma a mondanivalodnak csak a kotekedes, ne irj, koszi.

júl. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Mindíg kínáld friss hidegvízzel!

Mondjuk nem tudom milyen méretű kutya, de mondjuk a közepes termetűtől és attól nagyobbaknál már jó lehet egy tejesláda (kb 30.liter) kúthideg víz napi kétszer cserélve, illetve ha tuningolni akarod akkor fagyasszál le palackokba vizet és állitsd bele a vizesládába, hogy hűtse az ivóvizét!


A többit majd a kutya megoldja, nem kell vele erőszakoskodni.

júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nincs kutyám, így bocs ha hülyeségeket írok, akkor javítsatok ki.

Macskáink vannak. Befekszenek az árnyékba, és ennyi. Van amelyik a kültéri klíma alatt fekszik sokszor. Gondolom ha meleg levegő is jön belőle, jár a levegő alatta.

Emiatt se hiszem, hogy kötelező lenne locsolni a kutyákat, ha van árnyékos hely ahol nem tűzi őket a nap.


Legyen vize amit ihat. Ha nem értelmi sérült az állat, akkor inni fog ha kell, illetve az árnyék is jó lesz neki, ahogy legtöbb állatnak. Tudom nem izzadnak, ahogy a macskák se többnyire.

júl. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
#15 Nem leszel lepontozva, csak lehülyézve, aki naponta fürdeti a kutyáját, az egyrészt idióta, másrészt a kutyának sem tesz semmi jót vele, csak a bőrbetegségek kockázatát növeli.
júl. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
79%
#18 Pontosan. A kutyák ösztönösen nem értelmi sérültek. A macska más téma, az képes kiszárítani magát, de a kutya az nem. Legyen mindig friss víz kirakva, aztán majd iszik belőle. Tessék cserélni a vizet akkor is, ha nem ivott belőle, ennyi.
júl. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!