Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan utazzunk ha van egy...

Hogyan utazzunk ha van egy kistacsi a képben?

Figyelt kérdés

Imádom a picit, még csak fél éves. Azon agyaltunk a párommal, hogyha viszont repülnénk valahova nyaralni 2-3 napot, akkor a hőségbe egyrészt akarjuk vinni, másrészt az egész repülésnek se akarjuk kitenni, így ketten mennénk csak. Főleg hogy nem csak a kutyás strandokat keressük. Ti a kiskutyátokkal ilyenkor mit szoktatok csinálni, vagy mik az opciók? Talán a szüleimnél ott tudom hagyni, de más ötlet nincs.


Valahogy gondolom megoldják mások is.


júl. 8. 17:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem vagyok őrült, nem teszem ki a kutyám ilyesminek. És bolond se vagyok hogy folyamatosan a kutyám seggében legyek.
júl. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi vinni szoktuk magunkkal, bár megértem, aki nem teszi. Mi ehhez is szoktattuk, amióta velünk van, visszük magunkkal mindenhova, így nyaralni is. Ha nem lenne rá lehetőségem, akkor anyukámra bíznám. Szerintem jobb egy olyan személlyel, akit ismer, mint egy panzióban.
júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!