Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan utazzunk ha van egy...

Hogyan utazzunk ha van egy kistacsi a képben?

Figyelt kérdés

Imádom a picit, még csak fél éves. Azon agyaltunk a párommal, hogyha viszont repülnénk valahova nyaralni 2-3 napot, akkor a hőségbe egyrészt akarjuk vinni, másrészt az egész repülésnek se akarjuk kitenni, így ketten mennénk csak. Főleg hogy nem csak a kutyás strandokat keressük. Ti a kiskutyátokkal ilyenkor mit szoktatok csinálni, vagy mik az opciók? Talán a szüleimnél ott tudom hagyni, de más ötlet nincs.


Valahogy gondolom megoldják mások is.


júl. 8. 17:21
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
nem akarjuk vinni a hőségbe*
júl. 8. 17:21
 2/12 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Akkor ott hagyod a szüleidnél és elmentek a pároddal.
júl. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szülő, testér, haver, rokon, kisállat panzió. Mindegyik opció.
júl. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Sose viszem nyaralni, retek drága lenne és nem akarok mindent köré szervezni. Nagyon körülményes lenne. A testvéremre bízom.
júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%

A mi opciónk az, hogy nem járunk nyaralgatni.

Bár a kutya előtt de voltunk soha.

júl. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk eddig egy opció volt panzióba voltak beadva.


Aztán most egy nem rég megismert kutyás barátnőmmel megyünk kutyástúl nyaralni (bár én csak a fiatalt viszem, öregre anyu vigyáz majd) Direkt így akartuk, igazából kutyás strand,séták ezek a tervek. Mi meg este a fáradt kutyákat szálláson hagyva elmegyünk beülni vhová.


De lassan elköltözök itthonról,kertes házba. Így ha pl kutya nélkül akarok menni nyaralni akkor anyum addig ott lesz nálam,így a kutyákat csak ki be kell engedni. Pár napig nem lesz séta nem fognak falnak menni. Anyunak mondtam ezt és örült neki :D



De mondjuk azt vedd számításba,hogy ha viszitek a kutyát akkor nagyon köré kell építeni a nyaralást,főleg hogy fél éves.

Repülőre én speciel semmi pénzért nem tenném fel a kutyámat.


Család,barátok vagy kutyapanzió inkább.

júl. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Kutyát vállaltam az év összes napjára az élete végéig. Nyilván viszem magammal nyaralni. Családtag, nem is lenne nyaralás nélküle az egész. Aki felelősen gondolkozik, szerintem tudja miről beszélek.
júl. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
Én vállaltam a kutyát, felelősséggel tartozom érte, tehát nem, nem passzolom le sem anyáméknak, sem másnak. Minden utazásra visszük magunkkal. Igaz így nem repülhetünk, de így is rengeteg helyre eljutunk vele. Nyaralni tengerpartra, várost nézni, túrázni.
júl. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

Utolsó kettő!


Szerintem nem ördögtől való valakire rábízni a kutyát. Azért nehogy már valaki azért legyen felelőtlen, mert évente elmer menni pár napra vagy hétre a kutyája nélkül nyaralni :D Ugyan az mikor a szülők is nagyszülőkre bízza a gyerekeket míg kettesbe elmennek kikapcsolódni,de gondolom az is felelőtlenség....


Mellesleg az öreg kutyámat megviselné egy nyaralás, eleve sétálni is keveset sétál. Nagy sétákra ő már nem jön,mert nem bírják a lábai.Ezt a meleget is nehezen viseli, klímás lakásban elvan,süketke vakocska. Inkább bízom anyumra akit ismer,megszokott környezetben. Ha Panzióba mennek,megy a másik kutyám is vele illetve ismeri a panzióst és a helyet is így ott sincs gond vele. De nyaralni nem vinném.


De pl pár éve esküvőre volt hivatalos az egész család,egy család barát lánya ment férjhez,az ország másik felébe. Így maradt a panzió a kutyáknak.


Egész évben értük vagyok,napi 3 sétával, hétvégén fiatallal kirándulás most úsztatás, mindent megkapnak,mindent megteszek értük. Szóval egy percig sem érzem magam rossz gazdnának,hogy évente 1-2 alkalommal pár napra panzióba mennek vagy anyum vigyáz rájuk.

júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó mindenben is kötözködő: az volt a kérdés, hogy mi mit csinálunk ilyenkor és hogy oldjuk meg. Erre írtam, hogy úgy oldom meg, hogy viszem magammal nyaralni a kutyáimat. De nyilván nehogy olyat merjek írni, ami ellenkezik a te szokásaiddal, igaz? Akkor se írjam le azt, ahogy én oldom meg, ha ez a valóság. Hisz te nem így csinálod, tehát ez nem is lehet jó. Érdekes ember lehetsz... Remélem messze lakunk egymástól.
júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!