Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Más bélgyulladásos kutyánál...

Más bélgyulladásos kutyánál mennyi idő után hatottak az injekciók?

Figyelt kérdés
Állatorvos ma délelőtt bélgyulladást állapított meg a kutyánknál, adott is neki 3 injekciót. Olvastam, hogy többen is említették ezeket az injekciókat, akiknél hasonló betegség volt, viszont azóta nincs olyan nagy változás az állapotában. Kb 7 órája kapta meg őket, és tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy ez normális-e. Kontrollra csak jövő hét elején kell menni.

júl. 6. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Igaz, nekem cicám van, neki 3 napig kapnia kellett az injekciót, de a durva hasmenés az megszűnt az első után. Még valami tablettát is kapott 1x meg 1 hétig probiotikumot. Bocsi, ha nem releváns, jobbulást a kutyusnak.
júl. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a te válaszodat is.
júl. 6. 22:50
 3/3 anonim ***** válasza:

En egy hetig hordtam fel mindennap infuziora es mindennap kulonfele injekciokat kapott mas gyogyszerekkel egyutt.

Probiotikumot mindenkepp vegyel neki.

júl. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!