Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagytestű viszonylag lustább...

Nagytestű viszonylag lustább kutyafajták?

Figyelt kérdés
Olyan fajtákra gondolok, amik németjuhász méretűek, de nem kell nekik napi több óra intenzív fárasztás. Inkább a rövid szőrű fajtákat preferálom.
júl. 5. 04:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Menhelyről nem szívesen hozok ki kutyát, mert már többször is átvertek a kutya viselkedésével kapcsolatban.
júl. 5. 04:30
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Ismerősöm tart bullmasztiffot, ő nagyon lusta, de én nem támogatom az ilyen fajták tenyésztését.
júl. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Azért a bullmasztiff közel dupla akkora, mint egy német juhász.

A golden lustább, mint egy német juhász, méretre hasonló, talán a legjobb családi kutya.

júl. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
berdnard hegyi, beagel
júl. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Az egyik óriás, a másik középtermetű. És még a neveiket sem tudod leírni. :D
júl. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Az agarakat napi 1x-2x elég lefuttatni és utána alszanak a kanapén, de ehhez olyan helyen kell lakni, ahol van lehetőséged viszonylag biztonságosan elengedni a kutyát.
júl. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

Hát az én kutyusom menhelyről van, igazából elég néhány séta erejéig ismerkedni és kiderül, hogy valójában tényleg egy hiperaktív ördög, vagy csak azért vinnyog és ugrál annyira bezárva, mert már régen sétált.

Én is azt hittem, a menhelyen lévő kutyák mind kezelhetetlenek, hiperaktívak, neveletlenek. De a legtöbb csak addig hisztizik, míg ki nem viszed egyet sétálni.

júl. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!