Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutya lehet...

Milyen fajta kutya lehet szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]
júl. 4. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Australian Kelpie (helyenként Red Kelpie).
júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen nekem is ezt dobta be elsonek.
júl. 4. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem vagy benne 100% biztos, és nem megbízható papírokkal érkezik, akkor sajnos sanszosabb hogy valami kerti mix. Már csak azért is, mert ez egy ritkább fajta, kevés példánya van. Inkább lesz benne német juhász vagy valami husky jelleg mint dingó.
júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Te most a google alapjan mondod a Kelpie fajtat vagy hozzaertessel gondolod azt hogy nagy a hasonlosag? :).
júl. 4. 22:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ma 22:25


Ha ezt tőlem kérdezed (első válaszoló), akkor nem a Google, hanem az alapján, hogy ismerős volt az állat és levettem a polcról a "Kutyák - Képes ismertető a világ több mint 300 kutyafajtájáról" c. könyvet és megkerestem benne. Pásztorkutyák fejezet, 113. oldal.


Ha van bármi egyéb, amit szabad még megosztanom a folyamatról, készséggel állok rendelkezésre.

júl. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Genetikai tesztet szabad szemmel, pláne kölyök kutyán szerintem senki se végez. Farnc se tudja mi lesz ha felnő 😆
júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csoki barna németjuhász 😁
júl. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!