Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Top Sprint Power Kutyatáp...

Top Sprint Power Kutyatáp Hipoallergén Lóhús (Power Horse 32/22) ezzel a fajta táppal eteti esetleg valaki a kutyusát? Mi a tapasztalat? Vèlemèny?

Figyelt kérdés

jún. 1. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Tőled hallok most először erről a tápról. Utánanéztem. Árban jó, összetételben felnőtt, nagytestű kamasz, vagy munkakutyáknak ajánlanám. Én magasnak tartom a fehérje tartalmát. 32%. A magas fehérjetartalmú tápokat én nem etetem, allergiára hajlamosít, hirtelen növekedést okoz (emiatt esetleg nagytestű kamasz kutyáknak, vagy kimondottan munkakutyáknak lehet jó. Nem írtad milyen típusú kutyának szeretnéd venni. Az összetételét ezen az oldalon az alsó részében olvashatod: [link]
jún. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod😊

Igazából egy foxi ès egy franciabulldog kutyusnak szeretnèk felnőtt hipoallergèn tápot ami árèrtèk arányban is jó.

jún. 2. 13:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!