Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet le szoktatni egy...

Hogyan lehet le szoktatni egy 4,5 éves francia bulldogot a nyalogatásról?

Figyelt kérdés

Borzasztó! Menhelyről van mindenkit egy folytában fülön szemen szájon szájba arcon kézen minden hol ahol ér nyal.

Én tudom hogy azért mert ilyen kis szeretet teljes cukorka de nagyon idegesítő hogy állandóan ki kell mosakodni belőle utána jutalom falattal meg amilyen kis has pók nem tömködhetem egy olytában mert még jobban el hízik így is 14 kiló de ha meg nem szeretgetem vagy nem hagyom neki hogy ide jöjjön hozzám akkor meg nem tudja hogy miért mikor mi egyébként anya lányaként imádjuk egymást.

Amúgy szó fogadó jó kutyus életébe nem csinált semmi rosszat és szoba tiszta is tényleg minden!

Egy szavam nem lehet rá.

Csak ez a nyalogatás.



jún. 30. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Sehogy
jún. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor rossz fajtát adtak nekem Ajkán a Vahúrban!

Úgy tudtam hogy inkább keresgélni kellett volna még máshol is!

júl. 1. 12:46
 3/3 A kérdező kommentje:

Meg a francia bulldog az nagy is csak rám sózták én meg a hülye fejemmel szokás szerint hagytam magam.

Hát ez vagyok én!

Most meg még 10 évig kílódhatok miattuk (hülye Vahúrosok miatt)!

Pedig én direkt megkérdeztem hogy nincs e kisebb!

júl. 1. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!