Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyógyszert adjak a...

Milyen gyógyszert adjak a kutyának ha eszi a füvet és hány ? Quamatel miniből 1 tablettából mennyi adható ha ez adható kutyának is ?

Figyelt kérdés
A felét a kis tablettának ?
jún. 25. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
5%
Egy egész levél mehet. Nem lesz baja, tapasztalat.
jún. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
De miért akarsz neki adni bármit is? Ha nem akarod, hogy hányjon, akkor korlátozd, hogy odajuthasson a fűhöz - bár szerintem nem véletlenül csinálja, hobbiból senki nem hánytatja magát. Dokit azért felhívnám a helyedben, vagy elvinném, ha nem múlik fű nélkül sem.
jún. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
büfögni szokott. Nem sokat hány kis foltot ami habos. Eddig füves volt tegnap. Ma ilyen habos víz szerű. Picit zöld volt ,de nem annyira. Gondolom a fű miatt.
jún. 25. 10:19
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Az a fű miatt van, tuti - nekem is olykor csinálja a kutyám. De ez teljesen normális, ne adj neki gyógyszert.
jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
A fű miatt habos, de sokat eszik és gyakran? Néha az enyém is legel, de ha azt látod sokat, akkor valami baj van a gyomrával. Nézesd meg dokival, vagy vannak már ilyen gyógynövények ilyen panaszra, kutyakajára kell szórni.
jún. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
Kúraszerűen pár napig adjál neki napi 1 szemet a Quamatel miniből. Azt még érdemes kipróbálni, hogy ne mindig ugyanakkor kapjon kaját, hanem mindig más időpontban. Mert az is okozhat problémát, hogy hozzászokik egy bizonyos időponthoz a gyomra és ha nem kap időben kaját, akkor hányás lesz a vége.
jún. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Nekünk is azt mondta az orvos annak idején ezekkel a tünetekkel, hogy Quamatel Mini-t adjunk, de miért akarsz laikusoktól szaktanácsot kapni? A gyógyszer adagot mindig orvosnak kell beállítani, mert többek között függ a kutya testsúlyától, a tünetek súlyosságától és egyéb tényezőktől.

Legalább azt leírhatnád, hogy mekkora szerencsétlen állat, mert a kutya a csivavától a német dogig tart közte az összes lehetséges testtömeggel.

jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
15-20 kg
jún. 25. 12:15
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
6-os vagyok, nem értem a lepontozást. :D Nekem állatorvos mondta, hogy adhatok a kutyának Quamatelt. Előtte én is gyógynövényekkel próbálkoztam, persze nem segített. A gyógyszert 2-3 nap adom neki, utána hónapokig elvan a kutya. De nyugodtan pontozgassatok le, ti biztosan jobban hozzáértők vagytok ;)
jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem a Quamatel miatt lettél lepontozva, hanem az össze-vissza időpontban etetés miatt. Ha így eteted a kutyád, akkor ez egyenes út a habzsoláshoz és még többet ronthat az állapotán. Nagyon fontos az etetési rutin betartása.
jún. 26. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!