Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire vagytok rendszeresek...

Mennyire vagytok rendszeresek a sétákkal? Rosszat teszek ezzel neki?

Figyelt kérdés
Éjjeli bagoly vagyok, mert jobban szeretek éjszaka fent lenni és mivel ritkán kell bemennek a munkahelyemre, ezért megengedhetem magamnak, hogy hetekig szinte csak éjjel és délután legyek fent. Mindig is szerettem éjszakánként a városban sétálgatni, és mióta van kutyám (3 éve) mindig magammal szoktam vinni. Nemrég olvastam, hogy a kutyáknak fontos a rendszeresség, de az én életem a fent lét terén elég kaotikus szokott lenni, de nem vettem észre, hogy zavarná, hogy nem mindig ugyanabban az időben van a séta ideje.
jún. 24. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen baj. Sőt. Ha pl megszokná, hogy tegyük fel, mindig 4 órakor érsz haza és akkor egyből leviszed. De mondjuk valami miatt később érsz haza, mert mondjuk beugrasz ideoda. Akkor lehet, nem bírná ki, mert annyira megszokta a 4 órát.
jún. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is van, hogy 10-kor viszem le, de van, hogy csak éjfélkor, ha bealszom a kanapén, csak éjjel 1-kor. Nem kell tűpontosnak lenni a sétákkal, csak azért mégse maradjon ki túl sok óra, arra figyelj.
jún. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
8 óránként azért legyen kint.
jún. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, rövid séták rendszeresen vannak, amint felkelek egyből viszem is, mert nem akarom, hogy sokáig vissza kelljen neki tartani a szükségleteit. Sokat sétálunk, mert van, hogy egész éjjel kint vagyunk.
jún. 25. 14:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!