Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor tér vissza az aktivitás...

Mikor tér vissza az aktivitás ivartalanítás után?

Figyelt kérdés

Ötödik napon vagyunk, de még nehezen bírja, ha többet sétálunk. (Ami persze érthető még.)

De az érdekelne, mikor tér vissza a régi aktivitásunk?


jún. 24. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3 hét után volt
jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Én varratszedésig/2 hétig biztos, hogy nem vinném nagyobb sétákra és más megerőltető tevékenységet sem csináltatnék vele, főleg, ha szuka.
jún. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra is gondolj, hogy egyrészt dögmeleg van, másrészt - nálunk, legalábbis - nagyon bolond időjárás. Egy egészséges, nem műtött kutya se olyan aktív most, mint általában
jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az sem mindegy, hogy lány vagy fiú a kutya. Az én fiú kutyámnál reggel volt a műtét, már aznap délután hozta a kis játékát, hogy játszunk, mentünk ugyanúgy sétálni. Mondjuk én nem erőltettem nála a hosszú sétákat utána még pár napig. Az én kutyám szerintem még aktívabb is lett ivartalanítás után amúgy.
jún. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kan kutya.

Nagyon figyelek rá! Semmi ugrálás és megerőltető sséta. Látom rajta meddig bírja. Csak fura hogy ilyen kevés.

Az első aktív tevékenységünk az varratszedés után 6 nappal lesz,kutyasuliba. Addig csak séta van :)

jún. 24. 12:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Idővel visszanyeri még aktívabb is lehet, de az is lehet, hogy lustább lesz picit, ha nem hajtja az ösztön, nyugisabb lehet.
jún. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk 6-7. napon kezdett aktívabb lenni,de csak pórázos séta,mert már ment volna mint az eszes, kutyákkal nem engedtem játszani nyilván.

10. nap kiszedték a varratokat, ez pénteki napon volt, vasárnap már levittem a futtatóba.

jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!