Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elítélitek azokat akik folytót...

Elítélitek azokat akik folytót használnak? Milyen nyakörvet használtok?

Figyelt kérdés
Mindig egysoros folytót használtam az eddigi összes kutyámnál, mert nekem jobban tetszik a kinézete, mint a bőr vagy textil nyakörveké. Sosem azért használtam, hogy így neveljen a kutyát, jól neveltek voltak és sosem húztak, ezért nem is szorult a nyakuk köré. Volt, hogy beszóltak miatta, hogy állatkínzó vagyok, mert ilyen eszközt használok. Elgondolkodtam, hogy egyeseknek tényleg az állatkínzas juthat eszébe, mert már a neve is borzalmas, de én tényleg csak azért hadználom, mert szerintem "elegáns", olyan mintha egy nyaklánc lenne a kutyán.
jún. 24. 00:38
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem
jún. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

FoJtó...

Nem, bullterrieren mi is használtuk, mert csak ebből nem bújt ki. V

jún. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%

Az a kutyától függ. Ha tényleg nem fojtja, akkor nem.

De nekem hányingerem van a gondolatától is, hogy ilyet használják (kutyasuliban ezt ajanlottak, inkább otthagytam a sulit) Én alafilcezett bőrt használok. Semmi extra, de úgysem látszik belőle semmi, mert hosszú szőrű kutyám van. Ha látszana sem érdekelne.

jún. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Maximálisan azt ítélem el, akinek fogalma sincsen mire való a fojtó nyakörv és hogyan működik, de hangzatos véleményt nyilvánít róla.
jún. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Sokan használják, csak nem megfelelően, ezért megsérülhet a kutya. Nem támogatom a használatát.
jún. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk a nyakörv mindig csak biléta tartó.

Amúgy hámot használok.

Szót fogadtak mindig és szépen jönnek.

jún. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A fojtónak a téveszmék ellenében nem az a szerepe hogy fenyítsük a kutyát, vagy kínozzuk, hanem sok, főleg erős kutyát NEM LEHET sima nyakörvvel korrigálni, tanítani, irányítani. Hámmal meg max a piciket, de korrigálni úgy se lehet mert nem érez semmi kellemetlenséget ha korrigál az ember. Fojtóval kis erővel lehet fegyelmezni, belekezelni, és azt is megtanítja hogy ne húzzon.
júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!