Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen napirend szerint...

Milyen napirend szerint működik egy kölyökkutya felnevelése panellakásban?

Figyelt kérdés

Az első kutyám felnőttként hoztuk menhelyről. Most is menhelyről szeretnénk, de családtagok nagyon erősen inkább kölyköt javasolnak, leginkább a cicák miatt.

Én fél 8-tól 4-ig munka miatt távol vagyok, de más itthon van.

Szóval az érdekelne, aki közepesebb, nagyobb méretű kölyökkutyát nevelt már panelban, hogy nézett ki a napi rutin?

Pl hányszor és mikor vittétek ki? Mikor volt lent egy nagyobb játék, tanulás, foglalkozás is, nemcsak pisiszünet? Mikor és mit adtatok neki enni? Hogyan lehet mielőbb ránevelni arra, hogy csak a nekivaló játékokat rágja, ne a bútort? stb


jún. 21. 02:34
 1/2 anonim ***** válasza:
40%
Semmilyen!
jún. 21. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
77%

Eleinte szerintem tök kaotikus a menetrend. Érdemes nagyjából ugyanolyan időszakokban levinni, de azért percre pontosan nem kell követni egy napirendet. Így is be fog pisilni, amiért nem kell leszidni, mert nem tehet róla.

Ha rágja a bútort, akkor erőteljesen rá kell szólni. Bekenheted esetleg azokat a részeket ecettel. Nálunk az bevált.

Az első pár hétben azt kapja, amit a menhelyen is kapott, aztán átállhattok másra, ha szeretnétek. Hogy milyen eledel kell neki, az attól is függ mekkora kutya, milyen a mozgásigénye, van e érzékenysége, stb. Lépj be kutyás csoportokba, ott segítenek.

jún. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!