Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen(mekkora) kutyád van?...

Milyen(mekkora) kutyád van? Te mekkora és mennyi idős vagy?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, vannak-e itt olyanok, akik kistermetűek és/vagy fiatalok, miközben nagyobb méretű, erőteljes kutyájuk van

Pl egy 16 éves lánynak rottweiler vagy ilyesmi.


jún. 20. 03:47
1 2
 1/11 47. ***** válasza:
78%
25 cm, plüss. 176 cm. 50 év.
jún. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Egy 20 kg-s keverékem van. 40N - Nem lett volna szerencsés egy akkora kutya, amit fizikailag nem tudok visszafogni, ha történik valami rendkívüli. Az ölebeket meg nem szeretem. A kutyám legyen egy mérettel nagyobb a macskámnál.
jún. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
90%-ban olyan kutyát választanak az emberek, amilyennel azonosulni tudnak :D Én egy 157 centis vékony aranyos lány vagyok és két kistestű cuki kutyám van. What a surprise.
jún. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Egy kutyát nem a méreteid alapján választasz, hanem az életkörülményeidhez választod. Tök mindegy milyen magas vagy. Nem is értem ezt a kérdést.
jún. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
8 kg-os keverék, én átlagos testalkatú 18/L
jún. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor magamhoz vettem, 25 éves lány voltam, vasággyal 50 kg. A kutyám 30 kg és szín izom. :)

Az, hogy mennyire tudod kézben tartani, nem ettől függ. Soha egy másodpercig nem volt probléma a mérete miatt, mert nagyon sok energiát fektettem a kézben tarthatóságába. Főleg, hogy egy kimondottan domináns kutyáról beszélünk.

jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdem, mert a városunkban egyre több tizenéves tinilányt látok amstaffal, esetleg rottival, corsoval.

Nekem amúgy mindig a közepes méretű(beagle vizsla közötti méret) menhelyes keverékek jöttek be. Van pár a környéken és minddel jóban vagyunk, jó kutyák és egyediek.

jún. 20. 11:03
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tinilányoknak nincs még saját bevételük (általában), azok nyilván nem a saját kutyáik, hanem a családé, szülőké. Attól még persze ők is vihetik sétálni, de nem hiszem, hogy egy tinilánynak van havi 40 ezre egy cane corsot etetni meg ellátni, fizetni az oltását, állatorvost, felszereléseket, érted.
jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

16 éves korokban pont rottweilerem volt, nő vagyok :D Egy tündér kutya volt, imádtam.

Most 36 éves vagyok, egy menhelyi keverékem van, 20 kg, bull biztosan van benne, de a habitusa nem bullos, minden embert, állatot szeret, cicákkal alszik és bármilyen más kutyához oda lehet engedni mindenféle cirkusz nélkül. De ha ránézel, az amstaff szerű kutyát látod... Mondjuk tinilány már nem vagyok :D

jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja bocsánat, lemaradt, 156 cm és 50 kg vagyok. 16 évesen szerintem olyan 44-45 kg voltam.
jún. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!