Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Humac Natur AFM vélemény?

Humac Natur AFM vélemény?

Figyelt kérdés

A kutyám allergia miatt egyfojtában vakarozik, harapdálja és nyalogatja magát.

Fél éve elkezdünk allatorvosi javaslatra egy gyógyszert adni neki, ami amellett hogy drága nem is igazán használ.

Egyre többet olvastam, hogy a humac natur afm elvileg valóban segít ezeken a tüneteken.

Van olyan aki már használta? Tényleg segitett a kutya tünetein?



#kutya #vakarózás #kutyaallergia #Naturamf #Allatallergia
jún. 12. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És visszamentél az orvoshoz, hogy az a gyógyszer, amit adott, nem használ, adjon másikat?
jún. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Utána néztem. semmi köze az allergia megszüntetéséhez a HUMAC NATUR-nak. Mivel eteted egyébként?

[link]

jún. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nos. Én adom a kutyámnak éves óta. Tudni kell az allergiáról, hogy magától nem fog elmúlni és semmi sem csodaszer, sem a Humac, sem a gyógyszer. Első körben azt kellene kideríteni, hogy étel allergiáról vagy környezeti allergiáról van szó. Ha étel, akkor azt ugye megfelelő étrenddel tudod kordában tartani. Ha étel, annak a kiváltóját egy eliminációs diétával tudod kideríteni. Környezeti allergia esetén is valószínű fennáll egy étel érzékenység. Megfelelő étkezéssel, kiegészítőkkel csökkenteni lehet a tüneteket.

Tudni kellene mit eszik a kutyád, ez a legfontosabb. Azért is fontos, mert a Humac nem működik minden eledellel. Lépj be a Humac Facebook csoportba, tök sokat segítenek az adminok, válaszolnak minden kérdésre. Csomó kalauz van minden témában, ami hatalmas segítség az allergia kezelésében.

A Humac egy tök jó cucc, ha mellette odafigyelsz arra, hogy mit eszik a kutya. Én még használom mellette a Humac Help krémet is és a spray-t is, ami tök jó viszketés ellen.

jún. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es: Ha nem tudod mire való, akkor ne kommentelj.
jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1 A másik lehetőség az a szeroidos kúra, amit viszont nem igazán szeretnék.

#2 Valószínűleg étel és környezeti allergia is. Rengeteg tápot kipróbáltunk már, jelenleg hipoallergén tápot eszik.

jún. 13. 12:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom a humac tekintetében a választ a kérdésedre, de én pont ezek miatt, mint ami nektek van, váltottam barf kajára (nyers etetés) és a kutya jól van, hízik, szép a bőre és nincs hasmenése. Már két éve! Nem mindenkinek jön be ez a kajáltatás, akár mert macera akár az anyagiak miatt - de érdemes megpróbálni! Persze okosan és nem kapkodva. Ijesztegettek engem is, h szalmonellás lesz a kutya, meg aztán mi is, meg h egy hét múlva ott fogok ülni a rendelőben mert a kutya olyan durva hasnyálmirigy gyulladást kap majd.. a lónak a tökét. Kiválóan van az állat, jobban mint azelőtt az összes gyógyszeres ötlettől, meg hipoallergén táp, meg főzött kaja - minden volt már.
aug. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!