Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy tízes skálán mennyire jó...

Egy tízes skálán mennyire jó a kapcsolatod a kutyáddal?

Figyelt kérdés
Ezt első sorban azoktól kérdezem, akik tényleg éreznek egy erős köteléket maguk és a kutyájuk között.

jún. 11. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Már rég letiltott.
jún. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos már nincs kutyám, de volt. Nagyon jó volt a kapcsolat. Ha szomorú voltam, mindig megérezte és jött vigasztalni.
jún. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
7-8. Lehetne 10 is, de túl puha a bundája, meg fekete az orra, és hát sokat nyavarom meg puszilgatom, nem kedveli.
jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

9, bár ő mindenkit szeret, szóval nem vagyok benne biztos, hogy speciel a mi kapcsolatunk lenne ennyire jó.

Ha meglát, akkor egy helyben ugrál, és látszik a fején, hogy mennyire boldog.

Az egy pontot csak azért vonom le, mert nem mindig azt csinálja, amire kérem. Pl van, hogy kèrésre nem jön oda, nem azért mert nem tudja, hogy mit mondok, hanem mert öntörvényű. Van egy-két szituáció, amikor ez nem jo, pl multkor a masik kutyánkhoz ki kellett hívni a dokit, és őt addig le kellett fogni, ilyen esetekben tudja, hogy ő ki fog maradni valamiből, és emiatt besztrájkol. Ezt nem szeretem benne.

De ennyi baj legyen. Nagyon szeretem őt.

jún. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
8-9. :D Nem tizes, mert mindig ölelgetem, simogatom, amit annyira nem díjaz. Meg mert egy kis pöts. XD
jún. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Hát ez nehéz kérdés, én ha átlagolok olyan 8-asra mondanám. Kölyök még, nem olyan régóta van nálunk, és nyilván kínlódunk a szófogadással, szobatisztasággal, szeparációs szorongással, ezek együttesen eléggé ki tudnak készíteni. Viszont mikor munka közben az ölembe bújik, vagy majd kiugrik a bőréből, mikor meglátja a családtagokat, vagy látom, hogy milyen lelkesen játszik és milyen szépen viselkedik más emberekkel, kutyákkal, akkor nagyon boldog vagyok. Ha pedig azt látom, hogy a lányommal hogy örülnek egymásnak és hogy szeretik egymást, akkor teljesen odavagyok.
jún. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
70%
Nem tudom, ő mit mondana, de szerintem elsőrendű. Imádom, és a jelek szerintő is engem.
jún. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

15...volt

Imádtuk egymást, a szemünkkel kommunikáltunk.

Soha még egy ilyen jó kutyám nem lesz, mint Ő volt.

A lelki társam, a Kincsem volt.

jún. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyolcat mondanék. A lakásban egy angyal, aki teljesen belesimult a napirendembe, de az utcán a vadászkutya gének és az utca kutya múlt miatt vannak helyzetek, amikor úgy viselkedik, hogy nem tudom élvezni a sétát.
jún. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!