Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha locsolom a jószágot a...

Ha locsolom a jószágot a melegben, lehet baj belőle?

Figyelt kérdés
jún. 9. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Hát inkább rakj ki neki egy lavor vizet, amibe belehempereg majd ha akar. El tudja ő dönteni. Nem hülye, csak kutya...


Nálunk amúgy a patakba szoktak lemenni az idióták... 🤦‍♂️🤦‍♂️

jún. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk azt szerette ha beleállhatott a hideg vízbe, volt egy műanyag kis medencéje, bele nem feküdt, de ácsorgott be. A kutyák a nyelvükön, meg a talpukon tudnak hőt szabályozni.
jún. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De lehet baja,ha nyakon öntöm?
jún. 9. 12:29
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Lehet.
jún. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Dehogy lehet
jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Mi is mindig óvatos locsolgatással szoktuk hűteni a kutyát. Magától nem megy bele a lavórba, ha beletesszük kimegy belőle.

15 éves a kutyus, ezalatt az idő alatt semmi baja nem lett tőle. Arra figyelj, hogy a fülébe, szemébe ne menjen bele a víz.

jún. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, te vagy itt a legrendesebb.
jún. 9. 16:50
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
És én? Én is rendes voltam :(
jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Te is a legrendesebb vagy.
jún. 9. 21:08
 10/10 anonim ***** válasza:
20%
Locsolod a jószágot? Mi a f@sz? Nem öntjük nyakon a kutyát. A kutya a mancsain és a hasán keresztül tudja magát hűteni, illetve lihegéssel. Tehát a leöntés nem a legjobb megoldás. Vegyél egy hűtőmatracot neki, Pepcoban van 1500 forintért. Vagy tegyél ki neki egy nagy lavor vizet, amibe belefeküdhet. Nem kell locsolni, ez nem fű. Jesszusom.
jún. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!