Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A vendégségbe hívsz valakit,...

A vendégségbe hívsz valakit, nem bunkóság állandóan a kutyával foglalkozni? Ha amúgy felmehet a kutya a kanapéra, de a vendéget zavarja, leküldenéd a kutyát?

Figyelt kérdés
Az az érv, hogy amúgy ha felmehet nem fogja érteni, most miért lett leküldve.
jún. 2. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Zárjátok el addig a kutyát vagy mondd meg neki, hogy téged zavar.
jún. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem kuldom le, de azt nem engedem, hogy a vendeg olebe masszon.Kiveve ha a vendeg maga akarja, altalaban amugy ez szokott lenni. De szepen elucsorog a kanape egyik oldalan a kis parnajan, ahol amugyis fekudni szokott.


De hozzank mondjuk csak olyanok jonnek, akik szeretik a kutyakat es/vagy nekik is van kutyajuk. De ha nagyon olyan lenne a helyzet, persze az egyik szobaba be tudnam kuldeni, viszont ilyenre meg a 8 ev alatt nem volt pelda :D

jún. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
2-es vagyok, mondjuk azt nem tudom hogy erted, de mi nem foglalkozunk allandoan a kutyaval. Ha valaki atjon hozzank, akkor nem a kutyat bamuljuk es simogatjuk 5 oran keresztul, hanem egymassal foglalkozunk.
jún. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

Leküldeni nem fogom a kanapéról.


De mikor vendég van nálunk nem foglalkozom a kutyáimmal, vendég várás előtt mindig sétálunk egy nagyot,szóval igazából mikor jönnek a vendégek mindenkit üdvözölnek,de elvonulnak a helyükre alszanak többnyire,első 10 percben szoktak mindenkihoz oda menni,de aztán utána alszanak,ha a kanapén akkor a kanapén.


De hozzánk is olyanok járnak akik szeretik a kutyákat,még ha nekik nincs is,nem zavarja őket.

jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Alapvetően nem is megyek kutyás kanapé közelébe. Tiszta szőr és bűz. Csak ti már nem érzitek, mert megszoktátok 😆

Cserébe jól kibeszélnek benneteket a hátatok mögött. Rengeteg példát tudok rá. Na mindegy, ti tudjátok.😁

jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

5-os, ilyen ember mit keresne a hazamban? Nem is ertem. Nem tartom a kapcsolatot azokkal, akikkel abszolut mas az erdeklodesi korunk 🤷‍♀️

En speciel rendszeresen takaritom a kanapet, van rendes karpittisztito gepem. De egyebkent meg le van teritve takaroval, amit 2 naponta cserelek es mosok, na meg a kutya egyebkent is a sajat parnajan fekszik, mert erre tanitottam, hogy ott legyen.


Valoban nem erzem, hogy budos lenne, csak az oblitot erzem, amit hasznalok a mosashoz. De meg ha az is van,leszarom. Valamit valamiert.

jún. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%

6

Csak nyugodtan...

Magyarázkodhatsz, akkois mindenütt lehet érezni, ahol az állat bent tartózkodik. A gyomrom fordul ki 🤮 ne haragudj. Részemről OFF, csak eszembe jutott, hogy a minap dolgoztunk egy családnál. Tök igényesek, jómódúak. Patent minden. Beugrósok voltunk ezen a külső munkán, így semmit nem tudtunk. Kaptunk kávét. Mikor inni akartam, megcsapta az orrom, a kutya szaga. Az a tipikus, ázott kutyaszőrszag. Majdnem hánytam. Kérdeztem a többieket, hééé! Itt van kutya a házban. Mondják, persze. Korábban másik helyen, meg macskák. Kávé tele macskaszőrrel, szaggal wááá... Az egész brigád öntötte ki a kávét az ablakon. Pedig nagyon figyelt erre a háziasszony. Na, hát el tudom képzelni, sokaknál milyen ez a kutya a kanapén, illetve szinte bárhol.

jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Persze 7-es, hazudozz még 😂 nem mondom, hogy nem fordulhat elő véletlenül egy (!) szál szőr a kávéban, de hogy tele van vele, meg érzed a szagán, na persze... Hogy lehetne már macskaszőrös meg büdös egy elmosogatott, zárt szekrényben tárolt csészében frissen lefőtt kv, ha a pulton nem is járhatnak macskák, kutya meg pláne? Ázott kutyaszőr szag is nagy mennyiségű szőrtől van, nem egy száltól. A macskának meg kb nincs is szaga.
jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Én egyszer költöztem olyan lakásba, ahol azelőtt kutya is volt. Falfestés, parketta felcsiszolása, ajtók újrafestése kellett hozzá, hogy szag eltűnjön. Az üres hűtőben is kutyaszag volt mielőtt szétszedtem és egyenként minden polcot és fiókot lesúroltam. A konyhabútort is kívül-belül többször át kellett súrolni.

Egyébként látogatóba simán megyek kutyás-macskás helyre, szeretem az állatokat, csak azt ne mondja senki, hogy nem érződik a szaguk a lakásban. A szőrük is ott van mindenhol, olyan gyakran nem lehet takarítani, hogy ne legyen. Engem zavarna, nincs is kutyám/macskám, de másokon nem érdekel, az ő dolguk.

jún. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként lehet olyan full igénytelenül tartani egy kutyát, hogy tényleg minden beigya a szagát... De nem ez az alap, ha a házban lakók figyelnek a tisztaságra és a kutyát is rendesen ápolják. Én is voltam már olyan lakásban, ami konkrétan undorítóan büdös volt (pedig szeretem a kutyákat, nekem is van, be is jöhet), de olyanban is, ahol ha nem tudom, hogy van kutya, nem veszem észre.
jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!