Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kellene ilyenkor tenni?

Mit kellene ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Van egy 8 éves kutyám. Sajnos most történt egy incidens. A hugomat megkapta, mert védte a csontot, amit kapott. Ilyen még nem igazán történt velünk, amióta örökbefogadtuk (5 éve), de érdekes módon amikor nem csontot, hanem egy tálban kapja a reggelijét, akkor csinálhatok bármit: elveszem az ételét, belenyúlok az ételbe stb. Ilyenkor nem csinál semmit: semmi morgás, odakapás vagy harapás. A kutyusom addig nem eszi az ételt, még én jelt nem adok, ez a csontnál is így van jelt adok és csak utána eszik, de utána nem lehet elvenni tőle. Nem szeretném, hogy újra megtörténjen semmilyen körülmények között. És sajnos már a családom általánosít, hogy agresszív a kutya az étellel, mégis mint mondtam csak a csonttal teszi ezt mostanában. Hozzáteszem nem fogom felpofozni, vagy megverni ezért. Normális megoldásokat keresek.

máj. 31. 22:08
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Értem, hogy értékesebb a csont, viszont, mint mondtam nem szeretném, hogy ez mégegyszer megtörténjen. Az pedig csak eltolja a problémát, ha nem csinálok a kutya étel agressziójával semmit.
jún. 1. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!