Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Apám azzal fenyegetőzik hogy...

Apám azzal fenyegetőzik hogy felakasztja a kutyámat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A kutyámnak szokása kibontani a kukászsákokat. A garázsba tesszük a szemetet. Ma nyitva maradt a garázs (apám hagyta nyitva, mint mindig) és a kutya kirágta a zsákot. Nem voltam itthon amikor történt az eset, apám állítólag jól megrugdosta a kutyát. Most értem haza, mondogatta nekem, hogyha legközelebb ilyet csinál a kutya felakasztja a gerendára. Nem ez az első ilyen alkalom, apám állandóan elfelejti becsukni a garázsajtót, kutya meg érzi a kajaszagot. Ergo nem ez az első alkalom hogy azzal fenyegetőzik hogy megöli a kutyát.

Mit lehetne tenni ezügyben?



máj. 31. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet, hogy csak fenyegetőzik? Tényleg megrugdosta, látsz rajta valamilyen sérülést?
máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

meg szokta rugdosni, ütni. előttem is, család előtt is. húgom kiskorában rendszeresen rugdosta a kutyát mert apámtól ezt látta.

szegény kutya már 11-12 éves, örülök ha egybe meg tud tenni 6 métert.

máj. 31. 20:47
 3/11 anonim ***** válasza:
95%

Az állatbántalmazást a rörvény bünteti. Bár gondolom az apukádat nem szeretnéd feljelenteni/szólni az állatvédőknek.

Titeket nem szokott bántani?

máj. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Vagy azonnal keresel más gazdit a kutyusnak, kirakod csoportba, vagy szólsz menhelynek, állatvédőknek, vagy feljelented apádat, mert ez állatkínzás… had ne írjam le mit gondolom róla most
máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Nalunk a kukaba szokas tenni a szemetet, nem is ertem.

Igenytelen is, agressziv is, borzalom ez az ember.

máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk jelentsd fel apádat! A kutyának meg sürgősen keress egy normális gazdát, akár menhelyet! Bármit, ahol nincs bántalmazva! De miért van kutyátok egyáltalán? Rohadtul nem való ilyeneknek állat!
máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
apám ragaszkodott annó a kutyához. úgy fogadtuk örökbe nagyjából 10 éve. ha apám nem lenne tök jó sorsa lenne. vagy ha apám normális lenne. gondolkodtam a feljelentésen is, de nem tudom mennyire foglalkoznának vele. engem is fenyegetett 1x azzal hogy megver és nem érdekli ki mit szól hozzá. nincsen jó kapcsolatom vele. anyámat is csak szidni tudja.
máj. 31. 21:26
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Megbocsáss, de tehetnél ez ellen, mégsem teszel semmit. Ez szerinted mivel jobb?
máj. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
Biztonságos edénybe kellene tenni a szemetet. Nálam vannak kutyák, de a füles szemetes zsák fel van akasztva, ne érjék el, és ha tele van, akkor kidobom a nagy kukába, amit a kukásautó ürít hetente. Ha van kukátok, helyedben én mindig kivinném a szemetet, ne legyen lehetősége kirágni a zsákot. Ahogy az apád nem szokik le a verésről, a kutya sem a zsák kirágásáról. Ez biztos. Apád nem rakhatod ki a házból, így a szemetet kell biztonságosan elhelyezni, hogy a kutya ne férjen hozzá. Fel nem jelentheted apád, mert ha ilyen agresszív, még olaj lenne a tűzre és téged, anyádat is bánthatná. Most a szemétnek szerezz egy nagy hordót, amibe rendszeresen teszitek a szemetet, ha nincs rendes kukátok. Keress megoldást!! Még ma!!!
jún. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mond neki hogy ha még egyszer hozzanyul ő fog lógni ott a gerendan.


Amikor az én hasonló mentalitasu idegbeteg apám azt mondta "egy heted van hogy eltakaritsd ezt a dögöt vagy én takaritom el" akkor eltakaritottam. Elköltöztem a kutyával együtt. Akkor persze jött a jaj, neked nem kell elmenned, meg nehogy már egy rohadt kutya miatt stb... Nem hatott meg. Sokkal jobb volt nekem is és a kutyának is ketten nyugalomban élni.

jún. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!