Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agresszív lett a kutyám vagy...

Agresszív lett a kutyám vagy csak túlgondolom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kis segítségre lenne szükségem. Van két kutyám, mindegyik 8 éves, egy alomból hoztuk őket ugyan azon a napon. 8 éve együtt vannak mindennap,sosem voltak elkerítve egymástól. Az utóbbi időkben a kisebbik, aki kiskorában nagyon félt az emberektől, neki megy a másiknak. Már 3x előfordult hogy simogattam a kisebbet, a nagyobb oda jött hozzám és a kicsi neki ment. Volt amikor csak feküdt valahol a kicsi, elsétált mellette a másik és megint neki ment. Most is jöttem haza a bevásárlásból, megsimogattam és egymásnak ugrottak. A kicsinek most van egy pici seb az orrán és vérzik az orra. Ezek az utóbbi 4-5 napban történt és eddig minden rendben volt. Mi lehet vele? Agresszív lett? Nagyon köszönöm a segítséget.
máj. 29. 20:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
9-Tacskó keverékek.
máj. 30. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!