Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen feltételekkel lehet...

Milyen feltételekkel lehet elhozni 5 hetes kiskutyát?

Figyelt kérdés

Örökbefogadható kiskutyát keresünk, menhelyről vagy olyat, amelyet rossz körülmények közül tudnánk elhozni.


Lett is most egy kiszemelt, szegény családnál születtek kiskutyák. Elmondásuk szerint az anya kutya támadja a kicsiket és nem tudnak értük tovább felelősséget vállalni.

Felajánlottam azt is, hogy fizetek nekik még pár hétre a tartásért, de nagyon azt állítják, hogy az anya kutya bántja őket.


Ha elhozom 5 hetesen a kiskutyát és viszem is orvoshoz, lehet baj? :( Sokat foglalkoznánk vele természetesen.

Az udvaron és a szomszédban sincs másik kutya.


Teljesen tisztában vagyok vele, hogy 8 hetes kor előtt nem ajánlott. De, ha ilyen helyzet van, akkor mit lehet tenni?


Előre is köszönöm a segítséget!



máj. 29. 14:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom amit a 19es ír hogy ellenőrizzd tényleg arra megy e a pénz amire adod.
máj. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!