Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák megérzik ha baj van?

A kutyák megérzik ha baj van?

Figyelt kérdés

Furcsa dolog történik velem épp. Az elmúlt időszakban nagyon sok csalódás ért és nagyon padlóra tettek a történtek. Sokszor akaratlanul is eszembe jut hogy nincs értelme maradni, pedig nem ilyen beállítottságú vagyok.

Három napja a közös családi kiskutyánk, aki eddig ezt sose csinálta, folyamatosan itt van mellettem a szobámban. Tegnap végig itt kuporgott mellettem az ágyon és el sem mozdult. Éjszaka folyamatosan kilöki az orrával az ajtót és bejön csak körbejárja az ágyat és ellenőriz.

Ma reggel is arra keltem, hogy ki be mászkált csak hogy ellenőrizzen.

Most épp itt fekszik megint, de nem jön ide ahogy eddig szokott, hogy ide bújjon, csak fekszik az ágyam mellett.

Olyan mintha megérezte volna valamilyen módon.. és furcsa számomra, hogy nem mozdul mellőlem. Eddig mindig a kertben volt inkább, most bárhova megyek a lakásban jön utánam és néz.



máj. 29. 12:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

10 ez ismerös. Nekünk is régebben volt egy öreggebb németjuhász, aki át tudott menni a szomszédba, ahol szerették is.


Egyszer azt figyeltem meg, hogy ha emeltebb hangon idegesebben beszélünk, pár perc múlva elvonult a szomszédba.


Vagy ha autószerelés k0zben elkezdtem felb@szni az agyam, de még nem adtam jelét, akkor mindig elvonult az ólba, mielött valóban eldurrant az agyam.


Nem szerette a feszültséget, pedig sosem bántottuk.

máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!