Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS!!! Hívjam az állatorvost?

SOS!!! Hívjam az állatorvost?

Figyelt kérdés

Ma a kutyám amíg nem voltam itthon sajnos leszedte az asztalról és szétrágta az e-cigis liquides üvegemet. Egy nagyon kevés kifolyt a takaróra, ott maradt a folt de alapból nem volt sok az üvegben és a nagy része benne maradt. Az a baj, hogy utánanéztem már a tüneteknek de mindent beleképzelek már, tényleg nagyon kevés mennyiségett nyalhatott fel. Elvileg ennyitől nem kellene, hogy nikotinmérgezést kapjon

A kutya egy staffy, kb 35 kilo korul lehet. Előre is köszönöm!



máj. 28. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Először figyeld őt, hogy hogyan viselkedik. Ha hány, vagy rossz kedvű akkor én hívnám az orvost.
máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
A nikotin erosen mergezo lenyelve. Legalabb hivd fel, hogy mit mond, kell-e varni most vagy mi legyen.
máj. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Mindenképp hívd fel és kérdezd meg, hozzáértő ítélje meg, mennyire sürgős, mert ha azt mondja várj, legalább nem rajtad múlt és nem téged mar a bűntudat életed végéig.
máj. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha üvegből lenne nem gondolkodtam volna egy percet sem, hogy telefonáljak-e:) a többi válaszolónak köszönöm az értelmes választ! tudom, én rontottam el hogy elől hagytam, nem is állítom hogy nem én vagyok a hibás és hihetetlen bűntudatom is van, felhívtam az orvost, azt mondta várjak, valoszinuleg semmi baj. most evett, teljesen aktív. köszönöm!
máj. 28. 15:08
 5/7 anonim ***** válasza:
89%
Lehet rendben lesz, legalább tanultál belőle, ölellek.
máj. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na mizu a kutyussal? Jól van?
máj. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rendben van azóta??
jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!