Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehetett ez a kutyámnál?

Mi lehetett ez a kutyámnál?

Figyelt kérdés

16 kilós, 14 éves keverék kutyáról van szó.

Általában elég mozgékony, séta elején még kicsit szaladozni is szokott, kb 4*30 percet vagyunk kint, 10 éve fogadtuk örökbe, azóta benti kutya.

A hét elején azonban 2-3 napig nem nagyon akart sétálni, csak lépésben jött, nem ügetve, ahogy szokott, étvágya sem nagyon volt, és a mozgása olyan merev volt. Először azt hittem, hogy sántít, de nem tudtam kifigyelni, hogy melyikre, mire rájöttem, hogy azért furcsa, mert nem egyik másik lábát emeli furán, hanem mindegyiket, nem nagyon hajlította, olyan botlábakkal botladozott.

Ezekben a napokban csak konzervet volt hajlandó enni és a sétaidők a felére csökkentek. Aztán tegnap óta megint ugyanúgy sétál, ahogy szokott és megint eszik tápot is.

Mi lehetett ez? Korábban nem volt ilyen.


máj. 10. 16:25
 1/2 anonim válasza:
93%
Én a helyedben állatorvoshoz vinnèm. Benne is van a korban az is közrejátszik
máj. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
14 éves! Öregszik, csoda, hogy eddig ilyen mozgékony volt. Vidd orvoshoz, hogy van-e konkrét ok, de simán lehet, hogy lassan elkezdődik a hanyatlás nála is.
máj. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!