Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panel kutyások, hány órakor...

Panel kutyások, hány órakor van az utolsó, esti egészségügyi (pisi-kaki) sétátok? Mikor viszitek le reggel a kutyát?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert sok kutyás van lent este 7-8 órakor és furcsálom, mert egyikük sem hajnali 5kor viszi le őket, hanem reggel 7-8 körül. Az kb 12 óra? Rám furcsálva néznek, mikkor mondom, hogy este 11 és éjfél között megyek le utoljára a kutyákkal. Ez tényleg max 10p, csak pisilnek párszor. Reggel pedig 8-9 között megyünk, tehát nagyon max 10 óráról van szó, de inkább 9 óra.
máj. 7. 11:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hidd el 10-es, ha sult husival ebresztened, mindjart ott toporogna az ajtoban :D

Vagy valamivel, amit szeret.

máj. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

10-es vagyok.


Megtettem. Két opció történik ilyenkor. Az egyik, hogy nem érdekli, alszik tovább xD A másik, hogy feláll érte, odajön, megeszi, aztán köszöni szépen, megy vissza aludni...


Őméltósága, ha el is fogadja, amit nagyon szeret általában, azaz délutáni szunyókából is lazán kijön érte nyammogni, reggel nem feltétlen hatásos fegyver. Többszörösen volt bántalmazott kutya a drága, se a játék, se a jutifalat neki nem olyan nagy ösztönzés, ami feltétlen felér a felkeléssel. Általánosan jobban szereti a simit és a kellemes illatokat (R.I.P. feldöntött szárító), de abba meg bealszik és ugyanott vagyunk. :'D

máj. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
De nem akkor kell odaadni, amikor felkelt, hanem akkor, amikor kiertek. :)
máj. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Az úgy nem jó. Amint kiléptünk az ajtón, már semmit nem fogad el. Se tőlem, se mástól, nem eszik semmit. Csakis otthon fogad el finom falatokat. :') Amit otthon egy szagminta után bekap, azt lent, amikor az "ül"-nél meg akartam volna jutalmazni, azonnal kiköpte, vagy oda se szagolt.
máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Hétköznap este olyan 11 magasságában vannak kint utoljára, reggel fél 6kor megyünk. Az olyan 7.5 óra.

Nade hétvégén :D Ha nem kell kelni időre, 9 előtt még sem mozdulnak. Egyik sem...

Szóval a munkanapokon korán kelés végképp nem az ő ötletük, csak muszáj. Az idősebbnek úgy kell könyörögni minden alkalommal. Pedig mindketten kimondottan nagy mozgásigényű kutyák, órákat kint is vagyunk, de a reggel nem az ő napszakuk. :D

máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az enyém 10 órát simán kibír éjszaka. Annál több amit írtál tényleg soknak tűnik. Este 10-11 körül vagyunk lenn utoljára, majd reggel nyolckor egy fél óra ugrunk le (9 re járok dolgozni, a közelben van a munkahely).
máj. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nálunk a napi rend


Hétköznap 7:20 körül megyünk le kb 40-50 percet vagyunk lent.


Munka után 1 óra séta, attól függ hogy érek haza,de van hogy 18:00 kor akkor is egy órát lent vagyunk,de ha 17:00 kor akkor is egy óra lent.


Utolsó séta (ami kb 5-10 perc) 22:30-23 között,de hétvégén volt mikor filmet néztem és éjfélkor vittem le őket.


Hétvégén 8:00-8:30 körül viszem le őket, de hétvégén próbálom kitolni az utolsót hogy inkább 23-23:15 körül legyen.


Nekünk ez vállt be.

máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!