Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Panel kutyások, hány órakor...

Panel kutyások, hány órakor van az utolsó, esti egészségügyi (pisi-kaki) sétátok? Mikor viszitek le reggel a kutyát?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert sok kutyás van lent este 7-8 órakor és furcsálom, mert egyikük sem hajnali 5kor viszi le őket, hanem reggel 7-8 körül. Az kb 12 óra? Rám furcsálva néznek, mikkor mondom, hogy este 11 és éjfél között megyek le utoljára a kutyákkal. Ez tényleg max 10p, csak pisilnek párszor. Reggel pedig 8-9 között megyünk, tehát nagyon max 10 óráról van szó, de inkább 9 óra.
máj. 7. 11:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a nagyobb sétát oldják meg olyankor, az utolsó séta pedig csak egy gyors pisilés.
máj. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Este 10 és éjfél között, mikor hogy. Reggel 6:30-kor. Igyekszem reggel is, este is 20-25 percet lent lenni vele, hogy rendesen kipisilje magát.
máj. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én este 9-10 között szoktam, utána tusolok és fekszek be az ágyba, 11 körül alszok. Reggel ha mennem kell az irodába, 7 körül megyünk ki, ha itthonról vagyok, akkor 8-fél 9. Nem szoktak toporogni az ajtóban, akkor kelnek, amikor én.
máj. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%
Én inkább azt kérdezném, hogy nincs ki a búrátok ezzel? Menne a halál sétálgatni még reggel meló elött meg még utána is. Nem kötekedésből, tenyleg érdekel, hogy nem unjátok ezt évekig csinálni?
máj. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
#4 Én nem. Szeretem a kutyáimat, nekem ez ugyanolyan rutin, minthogy minden nap elmegyek fürdeni meg megmosom a fogamat. Amúgy is szeretek mozogni. Van rosszabb dolog is a sétálásnál, pl. akinek gyereke van, az is kicseréli napi 10x a pelenkát éveken keresztül meg feltörli a hányást, bármennyire is kellemetlen dolog. Nincs olyan, hogy “most nincs kedvem”.
máj. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#4 fárasztó amúgy, főleg ha még fos idő is van, vagy éppen nem vagyok jól, de hát ez van, ezt vállaltam. Én is jobban örülnék, ha csak napi 1x kéne lemenni velük, vagy lenne egy kert, ahova csak kiküldöm őket :D nálunk egyébként csak egy séta hosszabb (ha jó idő van), többi ilyen 10 perc körüli, tényleg csak arra van hogy elvégezzék a dolgukat, aztán megyünk is haza.


#1 Beszéltem velük, az az utolsó sétájuk, nem jönnek le utána már, csak reggel.

máj. 7. 12:02
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk este 10-kor van az utolso seta, de az a durva, hogy a kutya siman alszik hetvegen 9-10-ig is. Ugye hetkoznap muszaj levinni reggel 6-kor munka elott, de ha rajta mulna, nagyon nem menne, alig birom felkelteni :D Szoval kutyatol is fugg, hogy mennyit bir ki, de napkozben amugy 2 seta kozott kb 6 ora telik el, akkor jelez mar, hogy menne. Hala a jo egnek ki tudjuk vinni, valaki mindig van itthon, nem is tudom mi lenne, ha nem igy lenne.
máj. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
7-es a miènk alszik dèlig és kiakad ha bárki fel meri kelteni😂
máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Este 21.30-22.00 között viszem le utoljára, reggel 6-kor először. Ezek rövidek nekünk is, 5-15 perc, ahogy sikerül neki. Általában reggel alszik hatig és utána is visszaalszik még.
máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is keményen hangzik 11-12 óra, de az a helyzet, hogy... Reggel nekem kell könyörögnöm a kutyámnak. Első lépésként érjem el, hogy a fejét felemeli. Néha ez sem megy. Felemelem én a fejét, és mint a puding, úgy "folyik rá" a pofija a kezemre. Szólok neki, a füle botját sem mozdítja. Ha végre sikerül elérnem, hogy részint megmozduljon, azaz vagy feláll és belerakom a hámba, vagy a felső testével mozdult, tehát macerásan bele tudom őméltóságát rakni a hámba. De ha fel is állt hozzá, csupán néhány másodpercig megyek el, akár kulcsért, akárt a pórázért, akár belefáradtam a pofázásba és inni egyet, volt már - nem is egyszer -, hogy addigra visszakuporodott a kanapé sarkába az ő saját párnájára, és nem elég, hogy se kép, se hang, mé horkolt is. De nem kell ehhez másodperct, előttem is megtörténhet, akkor is, ha lengetem a pórázt az ajtónál, hogy gyerünk, gyerünk, indulunk.


És lazán elmehetnék megsétáltatni a pórázt, a "kutyatartozék" nem siet csatlakozni.


Szóval... a reggelek nehezen indulnak. xD Leimádkozhatom nappal a csillagos égboltot, lehetek nagyon-nagyon erélyes, reggeli kómában úgy lexarja, ahogy nem szégyelli.

máj. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!