Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha utlevel nelkul utazom...

Ha utlevel nelkul utazom kulfoldre a kutyusommal, kulfoldon csak penzbirsagra szamithatok?

Figyelt kérdés
2 het mulva Brusselbe utazunk 2 hetre, ahova vinnenkmagunkkal a kiskutyankat, akinek a torzskonyve es a chipje meg nem erkezett meg. Bizom benne, hogy addig megkapja, de ha megsem...autoval mennenk, ha kulfoldon megallit a rendor mire szamithatnank ha utlevel nelkul vagunk neki az utnak?
2009. jan. 5. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az hagyján, hogy mit szól a rendőr, de sajnos nem biztos, hogy kiengednek a határon a kutyával, mellesleg ha kiengednek egy dolog, de a rosszabb, ha nem engedik majd be.

Inkább sürgesd meg azt a chip-et, meg ami kell, mert nagyobb gond is lehet minthogy pénzbirságot kell fizetni Brussel-i árakon.

2009. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi a gyors valaszt! Hat en is remenykedem, hogy minden rendben lesz es megerkezik a torszkonyv, chip. En siettetnem a dolgot, de sajnos sok mindent nem tudok tenni, csak varni. Gondolod a MEOE plusz penzert megsiettetne a dolgot?
2009. jan. 5. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg az is járható út lehet, hogy ha mégsem érkezik meg a chipje, hogy berak neki a doki egyet a sajátjaiból, ami meg a törzskönyvvel jön, azt megtartja. Nekem volt erre szükségem sajnos anno egyszer. Tartottam tőle, hogy a MEOE-nél probléma lehet, de őket abszolút nem érdekelte a dolog.
2009. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A 2. valaszolonak koszonom a valaszat...ezt fogom tenni, mar beszeltem az allatorvossal is, 14-en megyunk chippelesre. Mint megtudtam, a chip es a torzskonyv nem osszefuggo dolgok, ugyhogy nem akadaly, hogy az orvos masik chipet ultessen be. Ugyhogy nyugodtan indulunk utnak :).
2009. jan. 6. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


jobb is mert ugyan ez országfüggő de akár el is vehetik a kutyát!

2009. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!