Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki a kutyusával alszik, nem...

Aki a kutyusával alszik, nem fél h ráfekszik a kutyára? Vagy van erre valami praktika?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy kicsi tacskót, és a lányom szeretne vele aludni, de fél h ráfekszik és össze nyomja a kutyát
ápr. 11. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Nem, mert egy kutya nem az ágyba való. Nem véletlenül találták ki a kutyaházat vagy azt a kis fekvő helyet ami a házban van.
ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Cicával alszom, az még kisebb.


Bár alszol, azért tudat alatt valamennyire tisztában vagy a valós környezeteddel. Tudod, hogy ott a kisállat, ezért vigyázol.


Nekem volt, hogy csak valamikor éjszaka jött be a lábamhoz. Én nyújtóztam, és éreztem, hogy finoman nekiütközik a lábam. Azonnal fel is ébredtem rá, pedig nem történt semmi, a cica sem sértődött meg :D


Ha rá is feküdne véletlenül a lányod, akkor se kell félni. Gondolom nem úgy mozgolódik álmában, hogy helyből felugrik két métert, és becsapódik :D

Tehát ha rá is fordul a kutyára, akkor valószínűleg megébred, vagy álmában észleli a dolgot és abbahagyja. Ha meg nem, akkor a kutya arrább megy, vagy végső esetben nyekken egyet, hogy "hé, itt vagyok!" szóval baja nem lesz

ápr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem egy magatehetetlen csecsemő, nem reális a félelmed, ha ráfekszel, szól, meg odébbmegy.
ápr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16%

A világ leghigiániátlanabb dolga kutyával aludni, a második pedig macskával.

Ha véletlen ráfekszik vagy ami sokkal valószínűbb megüti/rúgja a kutyát akkor főleg a tacskó ilyedtében nagy eséllyel vissza is harap, tehát nem a kutyát félteném.

ápr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Ha csak nem 250 kg a lanyod akkor semmi baja sem lesz a kutyanak ha veletlen rafekszik. De amugy nem fog. A kutya se hulye arrebb megy .

Amugy nem kell osszebujva aludni vele. Az enyem a labamnal alszik.

ápr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Macskával alszom 8 éve, nem nyomtam még össze😃 Az állat nem alszik annyira mélyen mint te, ha esetleg forgolódsz is ő sokkal hamarabb észleli, hogy nem tetszik neki a helyzet és felkel és elmegy.
ápr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Kedves "állat nem való az ágyba", senki nem kíváncsi a véleményetekre. Ha nálatok nem mehet fel az ágyba, egészségetekre, a ti dolgotok.


Én és a cicám köszönjük szépen, nagy ívben teszünk rá, nekünk így jó.


A kérdés annyi volt, hogy veszélyes-e az állatra.


Nem veszélyes :)

ápr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont fordítva van ez, bár tacskó súlyát meg sem lehet érezni szinte. Az élősködőkre nagyon oda kell figyelni!
ápr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A kutyámmal alszom. Soha nem nyomtam még össze és nem feküdtem rá. Érzékelem, hogy ott van tudat alatt is. Ahogy a szerelmeddel alszol, igazodsz a másikhoz.
ápr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek
ápr. 11. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!