Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sáros kutyaláb törlésre...

Sáros kutyaláb törlésre nektek milyen praktikátok van?

Figyelt kérdés
Utálom minden egyes alkalommal törölgetni a lábát amikor kimegy az udvarra vagy sétálni megyünk. :D
jan. 26. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Milyen "praktikára" gondolsz? Túl sok opció nem létezik a kutya lábának letakarítására.


Én egy nedves törölközővel takarítom le a lábait.

Egyik ismerősöm kipróbálta ezt: [link] , de utálta a kutyája.

jan. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Miénk lakáskutya. Régi törölközők vannak befogva lábtörlése, azt nedvesítem be ha kevésbé dzsuvás a talpa + olyan lábmosó pohár, amilyet az 1-es linkelt a durván koszos tappancsokra. Olyan trükk szokott még lenni, hogy esős-saras időben hazafelé az utolsó szakaszon már csak betonon sétálunk, nem engedem rá a füves, saras részre + átvezetem néhány pocsolyán, így a sár nagy része lemosódik/dörzsölődik. A miénk szépen be van trenírozva, hogy séta után ez kötelező elem, bár rajongani nem rajong érte, pláne nem a pohárért, de együttműködő vagy legalábbis sértett pofával tűri. :) Az ajtón kívül és belül is nagyméretű, mikroszálas szuperlábtörlő van + leteszek egy nagy (szintén leselejtezett) törcsit amíg sikatolom, de vizes-sáros időben sajnos így is porszívózás/felmosás van minden séta után az előszobában. Én is utálom, férjem is utálja, de a kutyát szeretjük, ezzel a tudattal vállaltuk, ez van. :D
jan. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Szintén régi törölköző. Elég alacsony, ezért sáros időben neki a hasát is törölni kell. Nem szereti, de elviseli, megszokta a több mint 15 év alatt, amióta velünk van.
jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Jaj de utálom én is ezt az időszakot! :D Nincs rá praktika sajnos, vagy tisztogatod, vagy redvás lesz az egész ház naponta minimum 10-szer. Nálam ilyenkor kis lavór bekészítve, és még az előszobában langyos vízben lábmosás, plusz régi törcsivel szárazra törlés. Mást úgyse tudunk csinálni.
jan. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig megmosom a kádban a lábát. A törlés önmagában szart sem ér. Nem akarom, hogy összekoszolja a szőnyeget, kanapét.
jan. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ös: ha nem 27 kilós lenne a kis drága mi is így csinálnánk! :D 2-es vagyok :)
jan. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kiraksz egy magasszoru szonyeg lsbtorlot . Olyan furdoszobaszonyeget es jutifslovsl megtanitod,h azon itassa le a lis labsit,ha visszajott. :)

Nalunk a “Gyere be,de elotte vedd le a cipod,nehogy koszos legyen…” allapotok vannak meg sarcsincs az utcan.

jan. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

[link]


Mi nem hasznsli m ilyet,de szerintem ez jol beszuvja a nedvet es letorli a labacskait. Moshato legyen.

jan. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A 40%-os nyomorultnak mi baja van? :D
jan. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lakásban lakunk minden séta után be a kabinba és lemosom megtörlőm. Így is ilyen időszakban sűrűn kell takarítani.


5 kgos és egy 23 kgos kutya gond nélkül megszokták,hogy saras időben lábmosás van. Előszobába van egy radiátor arra szoktam akasztani a pórázt. Előbb az 5kgos öreget mosom meg. Aztán a 23kgos jön. Megszokták pont ezért ha haza jövünk még száraz időben is nyakörv levétel után is ott maradnak míg ki nem adom a mehettek parancsszót. Ezt szokták meg.


Egyébként sajnos tényéeg nincs olyan praktika,én hiába mosom le őket azért a zuhannyal sem lehet 100%ra kimosni a sarat,max ha samponoznám. Szóval van ami kipereg belőlük.


Rossz időben több porszívozás felmosás.

jan. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!