Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám egeret fog, és meg...

A kutyám egeret fog, és meg is eszi, láttátok már ilyet?

Figyelt kérdés
Menhelyi keverék kutyus, az egy dolog, hogy megfogja az egeret, de hogy meg is egye, ilyet még nem láttam.
2023. szept. 26. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
miért? hús az is.
2023. szept. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

:D igen vanilyen

Több kutyàt làttam màr egerèszni

Többek közt az enyèm is fogott ès evett màr meg egeret…-.- ez ilyen

Èn csak attol paràzok nehogy mèrgezett legyen…

2023. szept. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tacskó keverék kutyám tegnapelőtt kapta ki a macska szájából az egeret, úgy ahogy volt megette. Szoktak ilyet csinálni.
2023. szept. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám kis tibeti spániele anno a macskáktól lopta el az egeret, és meg is ette
2023. szept. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám is fogott már egeret kiránduláson szántóföld mellett. Megenni nem volt esélye, azt nem engedtem, ki tudja, nem evett-e előtte mérget az az egér.
2023. szept. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Te a büdös életbe nem olvastál macskás meséket, nem néztél rajzfilmeket sem? Elég szomorú.
2023. szept. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi, viccesek ezek a kutyák. :D

6-os, hogy jönnek ide a macskás mesék?

2023. szept. 26. 17:51
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
:D na ez a 6os engem is èrdekel hogy jön ide..?:)
2023. szept. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amely kutyák nélkülöztek fiatal korukban és ezt elég sokáig tették, azok simán csinálnak ilyet. Meg felesznek mindet, ami kicsit is ehető. Elég nehéz vagy lehetetlen leszoktatni róla. Természetes túlélési ösztön. Olyat is tudnak, hogy nem eszik meg, mert tudják, hogy elveszed tőlük. Megvárják, hogy ne figyelj és akkor gyorsan befalják.
ápr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!